Poznaj produkty i technologie Dysona

Dyson z siedzibą w Malmesbury w Wielkiej Brytanii jest firmą rodzinną, która zatrudnia ponad 7000 pracowników na całym świecie. Jedna trzecia pracowników to inżynierowie i naukowcy, ale firma planuje podwojenie tej liczby do roku 2020. Przedstawiamy kilka produktów opatentowanych przez firmę Dyson:
Silnik cyfrowy Dysona – te najszybsze i jednocześnie najmniejsze silniki na świecie są produkowane na w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych firmy Dyson w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w West Park, w Singapurze.

Suszarka do włosów Dyson Supersonic – cicha, lekka, inteligentna i szybko działa. Podobnie jak inne rewolucyjne technologie firmy, technologia silnika Dyson jest kluczem do doskonałej wydajności. Silnik V9 DDM jest prawie osiem razy szybszy, a przy tym jest o połowę lżejszy od tradycyjnych silników stosowanych w suszarkach do włosów.
Robot Dyson 360 Eye – pierwszy autonomiczny odkurzacz z wyjątkową 360-stopniową kamerą panoramiczną, dzięki której poznaje i mapuje otoczenie oraz wie, gdzie jest, gdzie już był i dokąd ma się udać. Urządzenie współpracuje z aplikacją Dyson Link, która umożliwia użytkownikowi między innymi sterowanie odkurzaczem, zaplanowanie sposobu i czasu odkurzania, analizę mapy pracy urządzenia oraz dostęp do instrukcji rozwiązywania problemów. Technologia silnika firmy Dyson sprawia, że jest to najbardziej wydajny samodzielny odkurzacz na rynku.
Wentylator i oczyszczacz powietrza Dyson Hot + Cool Link – to jedyny produkt firmy Dyson, który łączy funkcje oczyszczacza powietrza oraz wentylatora chłodzącego i grzejącego. Został zaprojektowany do pracy w każdych warunkach: zimą szybko i równomiernie ogrzewa pomieszczenie, zaś latem zapewnia efektywne chłodzenie, a przy tym inteligentnie oczyszcza powietrze przez cały rok. Urządzenie automatycznie usuwa wykryte w domu zanieczyszczenia i przekazuje aplikacji Dyson Link dane o jakości powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz.
Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V8 – najnowszy odkurzacz firmy Dyson jest zasilany przez wydajny silnik, który gwarantuje największą na rynku siłę ssania. Wysoce wydajne baterie niklowo-kobaltowo-aluminiowe umożliwiają odkurzenie całego domu bez uciążliwego kabla. Urządzenie to wprowadza nowe podejście do sposobu sprzątania.
Suszarki do rąk Dyson Airblade – najbardziej higieniczne na rynku suszarki do rąk, które zdobyły certyfikat NSF P335. Wykorzystują one płaskie strumienie powietrza osiągające prędkość ponad 675 km/h, które usuwają wodę z dłoni tak dokładnie, jak wycieraczka samochodowa, susząc je szybko i higienicznie w zaledwie 12-14 sekund.
Oświetlenie Jake Dyson – w 2015 r. firma Dyson zakupiła prawa do produkcji lamp CSYS™ i lamp podwieszanych Cu-Beam™ zaprojektowanych przez syna Jamesa Dysona – Jake’a, w których zastosowano przełomową technologię rurek odprowadzających ciepło. Rozwiązuje ona problem przegrzewania się i zmniejszenia wydajności diod LED.
więcej na www. bezale.pl