Zacznij dzień z MAKE MY DAY

Śniadanie to najważniejszy posiłek, dlatego należy zadbać o to, aby dostarczało nam nie tylko wartościowych składników odżywczych, ale również przyjemnych doznań smakowych. Jednak w codziennym zabieganiu i zgiełku poranka, często nie mamy czasu przygotować wartościowego i zróżnicowanego posiłku. Wtedy z pomocą przychodzą gotowe produkty, które łatwo ze sobą połączyć. Tak właśnie powstała linia produktów śniadaniowych Soligrano Make My Day.
Soligrano Make My Day to ekspandowane zboża z dodatkiem miodu i owoców liofilizowanych. Firma Soligrano przygotowała dwie propozycje smakowe. Miłośnicy jabłek i cynamonu mogą sięgnąć po Soligrano MAKE MY DAY Cynamonowe żyto na bazie żyta ekspandowanego z miodem i cynamonem, z jabłkami. Natomiast dla smakoszy truskawek, którzy chcą delektować się ich smakiem przez cały rok przygotowano Soligrano MAKE MY DAY Jagły z truskawkami, czyli jagły ekspandowane z miodem i truskawkami.

W domu, w pracy…
Soligrano Make My Day smakują wyśmienicie w towarzystwie jogurtu naturalnego, kefiru lub mleka. Polecane są na śniadanie – to spożywane w domu lub np. na drugie śniadanie w pracy. Gotowa mieszanka jest odpowiedzią na potrzeby osób, które nie mają czasu na kompletowanie dodatków do śniadania i szukają szybkich rozwiązań. Soligrano Make My Day to także alternatywa dla tradycyjnych kanapek i niezdrowych, błyskawicznych przekąsek. Produkty Soligrano Make My Day są dostępne w małych opakowaniach – w sam raz na jeden lub maksymalnie dwa posiłki. Dzięki temu produkt zachowuje świeżość i nie zajmuje dużo miejsce w torebce, czy biurowej szafce. Dodajcie Soligrano Make My Day do jogurtu lub chrupcie je wprost z opakowania – smacznego!
Łucja Cymkiewicz