Kurs poświęcony gamedevowi – Bootcamp Tworzenia Gier

12 maja startuje Bootcamp Tworzenia Gier. Jest to nowa oferta dla osób chcących rozpocząć pracę przy tworzeniu gier wideo.

Granie w gry – tak zwany gaming, to najszybciej rozwijająca się gałąź przemysłu rozrywkowego. Rosną dochody z rynku gier i jest zapotrzebowanie na fachowców, którzy sprawnie posługują się właściwymi narzędziami, tworzącymi gry na wysokim poziomie.
W odpowiedzi na to zapotrzebowanie Kodołamacz przychodzi z nową ofertą – Bootcamp Tworzenia Gier. W trakcie 256 godzinnego kursu uczestnicy zapoznają się z Bootcamp Tworzenia Gier, nauczą się posługiwania programem Unity3D, jednym z dwóch najpopularniejszych silników do tworzenia gier, poznają podstawy programowania w języku C# i posługiwania się repozytorium GIT.

W ciągu pierwszych 32 godzin uczestnicy zapoznają się z programowaniem, a później przystąpią do pracy z konkretnymi narzędziami. Każdy segment nauki zakończony będzie zadaniem testowym, w trakcie którego kursanci sprawdzą w praktyce nabytą wiedzę.

Wszechstronny kurs Bootcamp Tworzenia Gier przeznaczony jest dla osób posiadających podstawową wiedzę programistyczną, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gamedevem, ale także dla bardziej doświadczonych programistów, chcących wykorzystać swoje umiejętności w branży rozrywkowej. Dobrane przez Kodołamacza narzędzia programowe (Unity3D, C#, repozytorium GIT) pozwolą w przyszłości na pracę nie tylko w gamedevie, ale także poza nim – przede wszystkim w firmach zajmujących się nowatorskimi projektami z zakresu Virtual i Augmented Reality.

Kurs Bootcamp Tworzenia Gier kończy test w postaci własnoręcznego stworzenia gry według swojego pomysłu, oraz szkolenie z rekruterem, mogącym pomóc w znalezieniu stałego zajęcia w gamedevie.
Więcej na stronach:
www.kodolamacz.pl
www.facebook.com/kodolamacz
http://kodolamacz.pl/bootcamp-tworzenie-gier/
Tadeusz Zieliński