Zakup sprzętu dla warsztatu samochodowego w promocji 3×1

„Promocja 3×1” to oferta skierowana do właścicieli warsztatów samochodowych. Obejmuje urządzenia do wyposażenia warsztatów oferowane przez Inter Cars. Potrwa do 31 grudnia br.

Zaletą „Promocji 3×1” jest to, że 3 pierwsze raty są po 1 zł. Klient, podpisując umowę jeszcze w tym roku, pierwszą ratę uwzględniającą spłatę kapitału, zapłaci dopiero w przyszłym roku. Do tego czasu uiści 3zł plus koszt ubezpieczenia przedmiotu w kwocie proporcjonalnej do ilości rat umowy, które przypadają na 2018 rok (maksymalnie 3 raty). Całkowity koszt ubezpieczenia jest podzielony na równe raty miesięczne i doliczony do rat leasingowych.

Umowa zakłada uproszczone procedury i minimum formalności. Może zostać podpisana na okres od 24 do 48 miesięcy – w zależności od wybranego urządzenia. Wpłata własna już od 1%.

„Inter Cars jest jednym z naszych najważniejszych partnerów biznesowych. Od lat z sukcesem prowadzimy wspólne działania sprzedażowe i marketingowe. Tym razem proponujemy naszym klientom możliwość zawarcia umowy leasingu na wybrane urządzenia do wyposażenia warsztatów z oferty Inter Cars. Umowa może zostać zawarta w tym roku z terminem spłaty rat od roku następnego. „Promocja 3×1” podobnie jak wszystkie nasze działania mają na celu wspieranie naszych klientów w rozwoju biznesu” – powiedziała Magdalena Potysz-Drab, Menedżer Sprzedaży Rynku Maszyn i Urządzeń w EFL.

Obecnie klienci Inter Cars i EFL mogą skorzystać z promocji „Leasing 101% na Tester usterek TEX AXONENEMO/SET oraz Promocji 3 raty x 1zł na zakup wybranych urządzeń znajdujących się w naszej ofercie w promocyjnym leasingu” – powiedziała Marlena Cyrson, Kierownik ds. Leasingów i Ubezpieczeń w Inter Cars SA.
Maja Lidke