Obniżki cen z okazji Black Friday i Cyber Monday

Z okazji Black Friday i Cyber Monday sklep bMobile.pl przygotował rabaty do nawet kilkudziesięciu procent. Promocja trwać będzie od 29.11.2019 do 2.12.2019. i obejmie urządzenia takie jak: jak elektryczne hulajnogi, streetboardy czy nawigacje samochodowe marki premium. Można więc kupić je od 100 aż do 550 złotych taniej.

Hulajnoga elektryczna FIAT F500-F65K
Kompaktowe wymiary, solidne wykonanie i trwałość oraz design nawiązujący do kultowego samochodu marki Fiat. Pojazd świetnie wpisuje się zarówno w miejskie, dynamiczne życie jak i spokojne klimaty z dala od wielkich metropolii. Hulajnoga elektryczna Fiat F500-F65 pozwala na szybkie przemieszczanie się w korkach, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jest też niezastąpiona podczas wypadów za miasto. Składane urządzenie, które rozpędza się do 20km/h wyposażone jest w elektryczny silnik o mocy 250W z tylnym napędem, 6.5” koła, przednie oświetlenie oraz elektroniczny hamulec. Dopuszczalne obciążenie , które wynosi 100 kg pozwala na korzystanie z hulajnogi zarówno młodzieży, jak i osobom dorosłym. Pojazd waży 11kg. Zasięg, jaki przejedziemy na pełnym naładowaniu baterii wynosi od 10 do 15km i zależy od terenu, kątu wzniosu oraz wagi podróżującego.

Hulajnogę elektryczną Fiat F500-F65 będzie można kupić za 899 złotych, czyli o 300 złotych taniej niż w standardowej sprzedaży.

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5D
Futurystyczny wygląd i jakość Kawasaki – elektryczna deskorolka Balance Scooter KX-PRO6.5D to nowoczesny, zaawansowany technologicznie pojazd, który pozwala na szybkie i łatwe przemieszczanie się. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym jest bardzo łatwa w użytkowaniu – nowoczesne żyroskopy, zespoły czujników i procesor o wyjątkowo dużej mocy obliczeniowej zapewniają samoczynną stabilizację deskorolki. Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5D porusza się na kołach o średnicy 6,5” i może pokonywać wzniesienia o kącie nachylenia nawet 30°. Jeździk rozpędza się do 15 km/h, a jego zasięg w zależności od warunków jazdy wynosi do 20 km na jednym, pełnym naładowaniu baterii. Deska jest napędzana przez dwa bardzo wydajne silniki elektryczne o łącznej mocy 500 W.Obudowa jest wodoodporna (zapewnia ochronę przed zachlapaniem mechanizmów), co pozwala cieszyć się jazdą nawet w czasie drobnego deszczu. Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5Dto idealny prezent zarówno dla młodych (dzieci i nastolatków), jak i starszych osób, które lubią spędzać czas w sposób aktywny. Maksymalny limit wagowy wynosi 100kg.

Z okazji Black Friday i Cyber Monday Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5D można kupić o 300 zł taniej niż zwykle – od 29 listopada do 2 grudnia zamiast 999 pojazd kosztuje 699 złotych:

Hulajnoga elektryczna RIDER FREAK
Elektryczna hulajnoga RIDER FREAK daje możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście oraz jest bardzo wygodna – łatwo można ją złożyć i schować do torby, a do tego ma większą niż standardowa powierzchnię na stopy. Pojazd został wyposażony w dwa 8”, pompowane koła, co znacznie zwiększa komfort jazdy po nierównej powierzchni. Na uwagę zasługuje też przedni amortyzator, dzięki któremu możliwe jest prawie całkowite zniwelowanie odczuwalnych podczas jazdy drgań. Hulajnoga FREAK posiada lampkę LED oraz specjalnie profilowane rączki. Wielofunkcyjny licznik pokazuje m. in. tryb jazdy, prędkość oraz przebyty do tej pory dystans. Wysokiej jakości akumulator Li-Ion pozwala na pokonanie aż do 22km bez konieczności ponownego ładowania urządzenia, a potwierdzony certyfikatem stopień ochrony IP54 gwarantuje odporność na niewielkie zachlapania.

Z okazji Black Friday i Cyber Monday elektryczna hulajnoga FREAK marki RIDER zamiast 1099 będzie dostępna w cenie 999 złotych:

Jeździk elektryczny Kawasaki Streetboard KX-ST10.1
Nowoczesny jeździk elektryczny Kawasaki Streetboard KX-ST10.1 to niepowtarzalny pojazd, który z pewnością zapewni swoim użytkownikom mnóstwo frajdy. Został on starannie zaprojektowany oraz wykonany z najwyższej klasy tworzyw i podzespołów – precyzyjnie wykonana kierownica posiada regulowany stojan i jest wzbogacona o antypoślizgową powłokę, która bardzo poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy. Stabilne pedały zostały wykonane z gumy, co pozwala na utrzymanie prawidłowej postawy ciała oraz gwarantuje odpowiednią przyczepność. Kawasaki Streetboard KXST10.1 został wyposażony w pneumatyczne pompowane koła o średnicy 10.1”, które dzięki 16 cm wysokości od ziemi radzą sobie z 30-stopniowymi wzniesieniami. Jeździk posiada dwa silniki o łącznej mocy 700 W. Na pełnym naładowaniu można nim pokonać aż 25 km trasy oraz osiągnąć prędkości do 15 km/h. Dzięki wysuwanej rączce streetboard, który waży 13,5 kg, bez problemu zmieści się praktycznie w każdym samochodzie.

Kawasaki Streetboard KX-ST10.1 został przeceniony o 550 zł. Zamiast 1949 zapłacimy za niego 1399 złotych:

Hulajnogi elektryczne Barbie BB-KS-5.5 i Hot Wheels HT-KS-5.5
Opracowany specjalnie dla dzieci design i świetna jakość – hulajnogi elektryczne Hot Wheels i Barbie to nie tylko funkcjonalne zabawki, ale także jedyne w swoim rodzaju urządzenia przeznaczone do osobistego transportu najmłodszych.Antypoślizgowa, szeroka podstawa zapewnia dziecku dobrą przyczepność, a regulowana kierownica ułatwia sterowanie pojazdem. Dodatkowo urządzenie waży jedyne 7.2 kg kilograma i bardzo prosto i szybko się składa.Obydwa modele zostały wyposażone w silniki elektryczne o mocy 50W, które rozwijają rekomendowaną dla dzieci prędkość do 6km/h. Dzięki temu zabiegowi każdy rodzic zyska pewność, że podczas użytkowania hulajnogi dziecku nie będzie grozić żadne niebezpieczeństwo. Hulajnogi Hot Wheels i Barbie posiadają koła o średnicy 5,5″, ręczny hamulec i akumulator 12V/4.5Ah. Maksymalny dystans jaki można przejechać na w pełni naładowanej baterii to 6 km.Sprzęt zaprojektowano dla dzieci, których waga nie przekracza 50 kilogramów.

Hulajnogi elektryczne BARBIE BB-KS-5.5 i HOT WHEELS HT-KS-5.5 kosztują po przecenie 399 złotych – o 200 mniej niż w stałej sprzedaży:

Nawigacja BECKER Active 6S CE
BECKER Active.6S CE to wyjątkowa nawigacja, która oferuje zestaw inteligentnych funkcji wspomagających kierowcę użytecznymi informacjami i wskazówkami w zależności od sytuacji na drodze i postępów jazdy. Nie tylko bierze pod uwagę historyczne dane o ruchu drogowym, ale podczas podróży gromadzi także te nowe. W tym celu urządzenie zapamiętuje przebieg trasy, a następnie anonimowo przetwarza dane i łączy je z danymi zebranymi od innych użytkowników. Dzięki regularnej aktualizacji kalkulowane trasy stają się coraz szybsze i wygodniejsze oraz odpowiednio dobrane w zależności od pory dnia i godziny. To sprawia, że każda następna podróż jest szybsza, tańsza i mniej stresująca. BECKER Active.6S CE posiada pamięć 4GB i ma zainstalowane mapy 20 krajów Europy. Łączy atrakcyjne wzornictwo z płaską obudową i 6″ ekranem o wysokiej rozdzielczości. Specjalny uchwyt Becker MagClick Active umożliwia solidne zamocowanie urządzenia i bezpieczne ładowanie dzięki magnetycznym stykom oraz łatwą i trwałą integrację z pojazdem.

Nawigacja Becker Active.6SCE podczas Black Friday i Cyber Monday będzie prawie dwukrotnie tańsza. Zamiast 499 zapłacimy za nią 299 złotych:
Karolina Krzeska