Czym zaskakuje marka Spoinq? Gdzie można zobaczyć nowości?

Spoinq jest marką w 100% holenderską. Meble firmy są projektowane i wytwarzane w całości w Holandii. To sposób firmy na zagwarantowanie wysokiej jakości i elastyczności w wyborze tkanin, materiałów.
Mottem firmy jest „mix & match”, co można przetłumaczyć jako „zmieszaj i dopasuj”. Różnorodność modeli przy równoczesnej spójności estetycznej powoduje, że wszystkie modele można ze sobą dowolnie konfigurować i zestawiać, jak również dowolnie wybierać różne materiały wykończeniowe. Spoinq zatem stara się dostarczyć swoim odbiorcom nie tylko najwyższej klasy meble, ale również dać radość wynikającą z tworzenia własnych i niepowtarzalnych aranżacji.
Na kolekcje proponowane przez SPOINQ składają się pełna gama różnorodnych mebli zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i zapewniająca komfort i estetykę we wnętrzach komercyjnych. W portfolio firmy znajdziemy: stoły, stoliki barowe, fotele, krzesła i sofy.
Nowości Spoinq będzie można zobaczyć w hali 5B, na stoisku C 41.Targi Maison&Object odbywają się od 8 do 12 września w Parc des expositions Paris Nord Villepinte.

więcej na: bezale.pl