Wesprzyj akcję! 14 października w Raciborzu impreza „Latino Dance charytatywnie” dla Mateuszka

14 października (w sobotę) na Arenie RAFAKO odbędzie się charytatywna impreza pt. „Latino Dance charytatywnie”. Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na leczenie trzyletniego raciborzanina, Mateusza Giedy chorującego na raka mózgu. Organizatorem akcji jest Akademia Fitness, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Raciborzu oraz OSiR Racibórz.
Charytatywne Latino Dance rozpocznie się o godz. 16.00, na Arenie RAFAKO w Raciborzu. Pięciu instruktorów Akademii Fitness dla uczestników sobotnich zajęć przygotuje wspaniałe układy taneczne. Będzie można potańczyć, spalić kalorie, ale przede wszystkim pomóc.
Cały dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację chorego Mateusza, mieszkańca Raciborza, u którego w 2015 roku lekarze zdiagnozowali raka mózgu. Chłopiec dzięki ludziom dobrej woli przeszedł już operację. Teraz rozpoczął terapię wg protokołu Memmat, czyli podawanie kilku leków doustnie i chemioterapii przez specjalny zbiorniczek bezpośrednio do głowy. Obecnie potrzebne są kolejne pieniądze na leczenie Mateusza. Aby móc dołączyć do wydarzenia wystarczy tylko kupić bilet wstępu – cegiełkę, które będzie można nabyć w dniu imprezy przy wejściu do Areny RAFAKO lub już od 2 października w Akademii Fitness przy ul. Ocickiej 4 lub Zamkowej 4. – W naszej akcji może wziąć udział każdy, bez względu na wiek i umiejętności taneczne. Wystarczy kupić jedynie bilet – cegiełkę. Liczy się szczytny cel. Gwarantujemy dobrą zabawę – zachęcają do udziału Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness i zarazem współorganizatorzy wydarzenia.
– Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w Latino Dance charytatywnie. Prosimy o wsparcie naszej akcji. Przyjdźcie, zabierzcie znajomych i pokażmy jak cały Racibórz bawi się dla Mateusza – mówi Dyrekcja SP3 w Raciborzu.
Rada Rodziców SP3 przygotuje domowe ciasto, a dochód z ich sprzedaży zostanie również przekazany Mateuszkowi. Na zakończenie zabawy na szczęśliwców czekać będą nagrody.
https://www.facebook.com/MateuszGieda/?hc_ref=ARR4WWRzWtj718VwzQkdHN9GSBd-19yBhcyEejFukTqqPaGJGb4sJ-vR9tow81fSFfY
źródło: bezale.pl