Płatki zbożowe na śniadanie dodadzą energii do działania

Dobrym pomysłem na prosty poranny posiłek, który z łatwością przygotują wszyscy – także najmłodsi, jest np. miska ulubionych płatków. Aby mieć energię do dalszego działania, wybierzmy te pyszne i pełnowartościowe, takie jak np. płatki zbożowe Lubella Corn Flakes Kakao i Miód.
Trzy wartościowe składniki: złocista kukurydza, prawdziwe kakao DecoMorreno i naturalny miód zapewnią codzienną porcję istotnych dla organizmu minerałów: żelaza, fosforu, manganu i miedzi. Zbożowe płatki dostarczą także cennego błonnika. Przygotowane z nich wspólnie pełnowartościowe śniadanie, to doskonały sposób na rozpoczęcie rodzinnego dnia walki z jesienną nudą.

Lubella Corn Flakes Kakao i Miód – łączą w sobie kukurydzę, prawdziwe, intensywne kakao DecoMorreno, oraz naturalny miód. To nowatorskie połączenie trzech składników, zamknięte w każdym płatku, gwarantuje niespotykany wcześniej, autentyczny i oryginalny smak. Płatki zawierają wartościowe minerały: żelazo, fosfor, mangan i miedź. Są także źródłem cennego błonnika.
Anna Dziemidowicz