Michał „Magiel” Myszkiewicz poleca makaron marki Lubella

Michał „Magiel” Myszkiewicz, ekspert kulinarny marki Lubella, absolwent słynnej, londyńskiej szkoły „Le Cordon Bleu”, uznany kucharz z doświadczeniem na arenie polskiej i zagranicznej, restaurator, szef kuchni i współwłaściciel restauracji „Na Lato” – wyjątkowego punktu na kulinarnej mapie Warszawy. W komponowaniu potraw ceni inspirujące smaki, ale także przepisy czerpiące z tradycji. Interesuje się fizyką… kulinarną. Polem jego eksperymentów w tym zakresie jest kuchnia, efektem – doskonały smak każdego z przyrządzanych dań.
LUBELLA CLASSIC
Lubella Spaghetti, Lubella Pióra, Lubella Uszka – powstały z wysokiej jakości pszenicy. Dzięki specjalnemu procesowi mielenia mąki, są odpowiednio twarde, a jednocześnie doskonale sprężyste. Po ugotowaniu nie sklejają się, zachowują swój piękny kolor i naturalny zapach, a potrawom nadają wyjątkowy, pyszny smak.

LUBELLA PEŁNE ZIARNO
Lubella Pełne Ziarno Gniazda Wstążki – zostało w nim zachowane wszystko, co najlepsze z natury, ponieważ w łusce ziarna znajduje się najwięcej witamin i minerałów. Specjalny proces mielenia ziarna pszenicy pozwala na zachowanie jego wszystkich wartości odżywczych. Makaron z takiej mąki jest idealnie twardy i doskonale sprężysty. Odpowiedni proces suszenia sprawia, że Makaron Lubella Pełne Ziarno nie skleja się i zachowuje naturalny kolor.
Anna Dziemidowicz,