Kto otrzymał Nagrodę Gospodarczą od Prezydenta Lublina?

Już po raz dziesiąty przyznano Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Lublina. Krzysztof Żuk nagrodził laureatów w pięciu kategoriach. Główna nagroda za „Obecność na Rynku Globalnym” trafiła do Modern–Expo,wywodzącego się z Lublina międzynarodowego holdingu, lidera branży wyposażenia sklepów w Europie Środkowo-Wschodniej.
Oprócz Modern-Expo Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Lublina 2017 otrzymały m.in. Perła – Browary Lubelskie czy Lubella. Prezydent podkreślał, że jest dumny z lokalnych przedsiębiorców, którzy tworzą nowe miejsca pracy i budują silną pozycję gospodarczą Lublina.

– Jestem dumny z przyznania Nagrody Gospodarczej Prezydenta Lublina dla Modern-Expo. Szczególnie cieszy nas, że otrzymaliśmy ją w kategorii „Obecność na Rynku Globalnym”, bo ekspansja zagraniczna od lat jest dla nas priorytetem. Posiadamy nowoczesne fabryki w trzech europejskich miastach, wkrótce otwieramy fabrykę i centrum badawczo-rozwojowe grupy w Lublinie.Oddziały Modern-Expo funkcjonują już w Londynie, Paryżu, Dubaju, Berlinie, Moskwieczy Amsterdamie, a w planie mamy kolejne lokalizacje. Dostarczamy nasze wyposażenie do 60 krajów, a wśród naszych klientów są znane, światowe marki jak Carrefour, Auchan, Metro, Magnit czy X5 Retail Group. Miło nam, że jesteśmy doceniani nie tylko zagranicą, ale i w naszym rodzimym mieście– mówi Bogdan Łukasik, Przewodniczący Rady Nadzorczej i współwłaściciel Modern-Expo.
Magdalena Pytkowska