Gra Death Stranding na PS4 już dostępna!

Fani gier na PS4 będą usatysfakcjonowani. Długo wyczekiwana gra – Death Stranding firmy Sony, doczekała się premiery. Najnowsze dzieło Hideo Kojimy dostępne jest już w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.

Jedyna taka podróż – Death Stranding
Twórca gier Hideo Kojima powraca z nowym, nieszablonowym dziełem na PlayStation 4. Gracze będą musieli stawić czoło światu, który uległ całkowitej przemianie po tajemniczym Wdarciu Śmierci. Wcielając się w rolę kuriera Sama Portera, niosącego szczątki przyszłości w swoich rękach, gracze wyruszą w podróż, by scalić zrujnowany świat. Na każdego, kto zakupi Death Stranding, czeka spotkanie z plejadą gwiazd światowego kina, ponieważ swojego wizerunku użyczyli, m.in. Mads Mikkelsen, Léa Seydoux czy Lindsay Wagner.

Hideo Kojima zachwycił recenzentów
Death Sranding to gra, na którą czekało wielu graczy, w szczególności fani Hideo Kojimy. W międzynarodowych serwisach Metacritic oraz Opencritic, które przedstawiają średnią z dziesiątek recenzji na całym świecie, gra otrzymała wyniki odpowiednio 83 oraz 85 na 100 punktów możliwych do uzyskania, a w Polsce średnia ocen wyniosła aż 89!

Powstawanie najbardziej intrygującej gry tej jesieni
Setki rozterek, problemów, sukcesów, wzlotów i upadków zaowocowały dzisiejszą premierą Death Stranding. Aby móc łatwiej zrozumieć, jak złożonym procesem było stworzenie tej wyjątkowej gry, Sony Interactive Entertainment przedstawia serią wywiadów z Hideo Kojima. W serii, na którą składają się trzy krótkie filmy, legendarny już twórca gier, opowiada ze szczegółami jak wyglądał proces tworzenia jego najnowszego dzieła. Całość, wraz z polskimi napisami, można znaleźć na kanale PlayStation Polska:

Odcinek 1: https://www.youtube.com/watch?v=-IPhYwxIBko
Odcinek 2: https://www.youtube.com/watch?v=9ti_Bol6OzA
Odcinek 3: https://www.youtube.com/watch?v=YlDGMpGPZnU

Muzyka w Death Stranding
Wyjątkowy i nigdzie indziej niespotykany klimat to znaki rozpoznawcze wszystkich gier Hideo Kojimy. To właśnie produkcje jego autorstwa wzbudzają ogromną ilość emocji wśród graczy jak i postronnych obserwatorów. Słynny twórca nie byłby jednak w stanie stworzyć wyjątkowej, mrocznej atmosfery bez odpowiednio skomponowanej i dobranej muzyki. Dlatego też, oficjalna ścieżka dźwiękowa to zbiór fantastycznych, pełnych emocji utworów autorstwa twórców takich jak Low Roar, Khalid czy Alan Walker.

Uznawana za światowego lidera rozrywki interaktywnej i cyfrowej firma Sony Interactive Entertainment (SIE) jest odpowiedzialna za markę PlayStation® i związaną z nią rodziną produktów i usług. Polska wersja premierowego zwiastuna znajduje się pod tym linkiem.https://www.youtube.com/watch?v=E_ZTxZRpiKk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1dJ1U9m-34P0BJiT5K3Sdp4jFufWRiE2-BMq0nqv6td2d1084aXaq38EQ
źródło: newsrm.tv