Samochód i inne nagrody w konkursie Allegro

Przez cały miesiąc przed osiemnastymi urodzinami Allegro będzie wypełnione promocjami o niespotykanej nigdy wcześniej skali! Atrakcyjne promocje związane z rocznicą powstania firmy będzie można łączyć. Klienci będą mogli skorzystać nie tylko z wielu promocyjnych ofert, ale także wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.
1. W pierwszym takim konkursie organizowanym przez Allegro jest do wygrania jest osiemnaście samochodów hybrydowych Toyota C-HR. Wystarczy od 8 listopada do 12 grudnia zarejestrować się na stronie urodziny.allegro.pl, kupić produkt za minimum 100 zł i odpowiedzieć na pytanie: “jaki zakup na Allegro sprawił Ci największą radość?”. Do zwycięzców zadzwoni dziennikarz z radia RMF, które wspiera akcję. Dodatkowo do wygrania jest 1860 kart podarunkowych po 100 zł każda. Szczegóły można znaleźć pod adresem: http://urodziny.allegro.pl. Będą tam także dostępne inne programy promocyjne dostępne na urodziny Allegro wraz z chwilą ich udostępnienia.
2. “18 za 18” to oferta sprzedaży 18 rodzajów nowoczesnych telefonów, telewizorów, luksusowych dodatków do ubrań, wyposażenie domu i ogrodu, perfum, zabawek i wielu innych atrakcyjnych towarów ze wszystkich kategorii produktowych w cenie obniżonej do 18 złotych. Od 4 do 10 grudnia 3 razy dziennie o różnych godzinach na Allegro pojawi się wybrany produkt za 18 zł w limitowanej ofercie. Klienci mogą polować na te produkty wiele razy i od ich szybkości zależy, jak wiele promocji uda się upolować. Każdego produktu będzie 18 sztuk.
3. Przez cały miesiąc od 13 listopada do 12 grudnia trwać będzie Festiwal okazji. Na stronie pojawią się duże przeceny procentowe, będące mnożnikiem liczby 18 aż do 90. Ponadto codziennie przez 24 godziny dostępnych będzie 18 ofert ze wszystkich kategorii produktowych. Także każdego dnia o różnych godzinach na klientów będą czekać szybkie promocje o gigantycznych rabatach. W promocji bierze udział każda kategoria; dostępnych będzie mnóstwo produktów, codziennie innych. Warto regularnie sprawdzać aktualne promocje aby nie przegapić żadnej okazji. 24 listopada, czyli w Black Friday, w sprzedaży znajdą się najbardziej niespodziewane produkty promocyjne w cenach, które trudno sobie wyobrazić w zwykłych promocjach.
4. Tydzień od 18 do 25 listopada wszystko, co tylko zmieści się do paczkomatu będzie dostarczone za darmo. W tym czasie będzie można skorzystać z darmowej dostawy do paczkomatów w całej Polsce – wystarczy podczas zakupów wybrać dostawę paczkomatem oznaczoną specjalnym wyraźnym wyróżnieniem o darmowej dostawie.

źródło: newsrm.tv