Program „Doceń polskie” – zgłoś firmę!

Za nami XXVI certyfikacja, kolejna odbędzie się w styczniu
Audyty żywności to bardzo ważne wydarzenia w kalendarzu programu „Doceń polskie”, ale nasze działania nie sprowadzają się tylko do ich organizacji, wręcz przeciwnie! Podczas atestacji Loża Ekspertów podejmuje decyzję o przyznaniu certyfikatów wyróżniającym się produktom spożywczym, otwierając w ten sposób drogę ich wytwórcom do korzystania z pakietu różnorodnych narzędzi wspierających ich działania.

Nagrodzonych producentów wspieramy przez cały okres, na jaki przyznawane są znaki jakości, czyli 2 lata. Po tym czasie wytwórca może poddać produkt recertyfikacji, a w przypadku pozytywnego werdyktu jury – korzystać z potencjału godła „Doceń polskie” przez kolejne 2 lata – podkreśla Karolina Szlapańska, organizatorka programu „Doceń polskie”.

Firmy zaangażowane w przedsięwzięcie na preferencyjnych warunkach uczestniczyły także w ciekawych wydarzeniach branżowych, takich jak: VIII Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie SweetTARGi, czy II Ogólnopolski Festiwal Kulinarny „Gęsina nie tylko na św. Marcina”. Program „Doceń polskie” był ponadto partnerem I Specjalistycznych Targów Spożywczych Food Market Court oraz XXI Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro, jest również partnerem merytorycznym Kongresu 590.
Więcej na bezale.pl