Ostatni pokaz filmu w kinie Helios w Sukcesji – „Ewa Farna 10: Skazana na busa”

Ewa Farna ma zaledwie 24 lata, a na koncie m.in. statuetki MTV Europe Music Awards, czy Eska Music Awards. „Pragnę przeżyć każdy dzień i do końca wyśnić noce” śpiewała w jednym ze swoich największych przebojów pt. „Ewakuacja”. Już 13 grudnia piosenkarka będzie gościem kina Helios w Sukcesji. Pojawi się podczas jedynego w Łodzi pokazu filmu, który udokumentował 10 lat jej życia na scenie. Fani będą mieli okazję spotkać się z wokalistką oraz wysłuchać jej krótkiego setu akustycznego. Wydarzenie odbędzie się o godz. 17:30 i 18:30 na 4 piętrze Sukcesji.

Ewa Farna to artystka, której nie trzeba przedstawiać. Pomimo młodego wieku, występuje już od 11 lat. Nagrała 9 płyt, w tym cztery czeskojęzyczne i pięć polskojęzycznych. Trampolinę do polskiego rynku muzycznego stanowił jej debiut w programie „Szansa na sukces” w 2006r.

Farna jest jedną z najbardziej charyzmatycznych i wszechstronnych artystek. Dała się poznać publiczności w dubbingu animowanej superprodukcji pt. „Sing”, prowadzi program To lubię! w RMF FM oraz zasiada w jury muzycznego programu Idol. W 2017 roku pokazała światu nowy projekt, który promował film pt. „Wszystko albo nic”. Singiel otrzymał status Złotej Płyty.

Jesienią tego roku piosenkarka zaprezentowała film pt. „Ewa Farna 10: Skazana na busa”. Jest to dokument, który prezentuje jej 10-letnią obecność na scenie. Produkcja powstała na bazie archiwalnych i niepublikowanych dotąd nagrań. Wokalistka pracowała nad filmem niemal dwa lata. Dzięki kilku prywatnym wątkom, fani będą mieli okazję przyjrzeć się życiu Ewy Farnej z nieco innej perspektywy.

Wychodząc naprzeciw sympatykom piosenkarki, kino Helios organizuje pokaz filmu „Ewa Farna 10: Skazana na busa”. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia w godz. 17:30 i 18:30. W ciągu kilku pierwszych godzin sprzedano 50% miejsc. Pozostały już jedynie ostatnie bilety. Fani, którym nie uda się kupić wejściówek na spotkanie z wokalistką, będą mogli wygrać je w konkursie, który już 4 grudnia pojawi się na fanpage’u Sukcesji na Facebooku.

Szczegółowe informacje dotyczące premierowego pokazu filmu dostępne są pod adresem: www.helios.pl/ewafarna.
Katarzyna Pasikowska