Fresh-Boxy – terminal paczkowy z funkcją chłodzenia i mrożenia

Nowością produkcyjną Modern-Expo jest Fresh-Box, autorski terminal paczkowy, punkt nadania i odbioru przesyłek z funkcją chłodzenia i mrożenia, który stanowi przełom w zakresie dostarczania towarów.
To rozwiązanie, które jest odpowiedzią na zmieniający się styl życia potencjalnego konsumenta, zapracowanego i zabieganego, które pozwoli odbierać zakupy o każdej porze w wybranym przez siebie miejscu, z zachowaniem pełnej świeżości i walorów odżywczych. Fresh-Box z funkcją chłodzenia/mrożenia jest unikalnym innowacyjnym rozwiązaniem na skalę światową i już dziś cieszy się zainteresowaniem ze strony operatorów handlowych, firm logistycznych, operatorów pocztowych, którzy widzą w nim ogromny potencjał – mówi Piotr Kraśnicki, Dyrektor Sprzedaży Modern-Expo S.A.

Atuty Fresh-Boxów

Dla kupującego to przede wszystkim łatwość i szybkość zrobienia zakupów przez wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz uniknięcie kolejek i zamkniętych sklepów w niedzielę. Korzystanie z Fresh-Boxówniweluje straty czasu na wyszukiwanie towarów na półkach sklepowych, eliminuje dostawy kurierskie podczas nieobecności klienta, daje możliwość odbioru towarów spożywczych w każdym wybranym miejscu i czasie, a także umożliwia przechowywanie artykułów spożywczych w odpowiednich temperaturach – zamrożonych, schłodzonych tak, aby zachowały wartości odżywcze.

Gdzie można umieścić Fresh-Box? Fresh-Box jest rozwiązaniem „tuż za drzwiami”. Może znajdować się zarówno w pomieszczeniu – sklepu, budynku mieszkalnego, apartamentowca, biurowca etc., jak i na zewnątrz – na podwórku osiedla zamkniętego, obok sklepu, przy największych firmach czy instytucjach. Można go umieścić wszędzie, a możliwość korzystania z dostaw za pomocą Fresh-Boxa może mieć kilka operatorów handlowych na raz. To oznacza, że można będzie odebrać świeże bułeczki śniadaniowe i mleko do kawy tuż za drzwiami, na parterze budynku lub obok biurowca.
Magdalena Pytkowska