20 lutego Modern Retail Forum w Kijowie

20 lutego odbędzie się Modern Retail Forum, którego organizatorem jest Modern-Expo – lider w branży wyposażenia sklepów w Europie Środkowo-Wschodniej. Przewodnim tematem spotkania w KyivExpoPlaza – Kijów będzie„Nowy handel detaliczny. Trendy. Projekt. Efektywność”. Forum uświetni ceremonia wręczenie nagród Retail Design Award.
Zbliżające się Modern Retail Forum to unikalna okazja do poznania doświadczeń, planów i wizji wiodących retailerów prezentowanych przez top managerów i praktyków w różnych obszarach handlu. Spotkanie tojest najważniejszym wydarzeniem branżowym w skali światowej. Tego dniaModern-Expo zaprezentuje uczestnikom nowoczesne, kompleksowe rozwiązania dedykowane sprzedaży detalicznej. Program wydarzenia będzie miejscem dyskusji na temat kluczowych zmian i trendów w retailu, skuteczności obecności marek w środowisku detalicznym, efektywności handlu detalicznego, metodologii Lean Retail oraz nowych koncepcji.

– Sukces pierwszego forum, które odbyło się 10-11 września 2015r. na bazie Modern-Expo w Łucku było dowodem na trafną formułę wydarzenia, która w sposób precyzyjny odpowiada na potrzeby rynku.Forum w Kijowie będzie miejscem innowacyjnym, pełnym inspiracji i prognoz dotyczących retailu– mówi Bogdan Łukasik, Prezes Modern-Expo Group.

Uczestnicy spotkania wezmą udział zarówno w nowoczesnym forum handlowym, jak i uroczystości wręczenia nagród Retail Design Awards 2018 oraz wystawie „Handel detaliczny”. Partnerem strategicznym tegorocznego spotkania Modern Retail Forum jest Modern Retail Forum, portal internetowy poświęcony handlu detalicznemu oraz e-commerce.Modern Retail Forum skierowane jest do top managerów – w większości w randze Prezesów, Członków Zarządu i Dyrektorów oraz managerów sieci handlowych, sklepów oraz firm świadczących usługi na rzecz retailerów, jak banki, centra logistyczno-spedycyjne etc. Uczestnicy wydarzenia są zobowiązani do wcześniejszej rejestracji oraz zakupu biletu: http://en.modernretailforum.com/
Magdalena Pytkowska