Bezpłatny serwis VOD – ARTE PO POLSKU

Arte po polsku proponuje bezpłatnie najciekawsze programy z ramówki ARTE TV – poświęcone bardzo różnorodnym tematom, takim jak: społeczeństwo, kultura i sztuka, filmy popularno – naukowe, podróżnicze, etc. Są to dokumenty, reportaże i magazyny. Ofertę uzupełniają relacje z koncertów (muzyka klasyczna i współczesna).
Publiczny kanał europejski nadający od 1992 roku, ma na celu ułatwienie zrozumienia się Europejczyków. ARTE stawia na zróżnicowaną, wysokiej jakości ofertę, dostępną dla każdego i na każdym ekranie : pozwala zrozumieć zjawiska społeczne, zachwycać się pięknem natury, odkrywać świat nauki, wielkie momenty Historii, otwierać się na wszelkie formy twórczości, podróżować poprzez filmy ze wszystkich zakątków świata.

ARTE PO POLSKU – część projektu ARTE EUROPE, mającego na celu dotarcie do jak najszerszej grupy osób poprzez udostępnianie programów w różnych językach. Programy ARTE dostępne są w internecie za darmo – jest wersja francuska, niemiecka, angielska, hiszpańska, a od listopada 2016 również polska.
Zapraszamy na: http://www.arte.tv/pl
Więcej informacji i nowości: http://facebook.com/ARTEpopolsku,
https://twitter.com/ARTEpl
Agata Kozłowska