Odpowiedz na pytania i wygraj elektryczną deskę Kawasaki

Wizerunek Roberta Skawińskiego niedługo znajdzie się na ulotkach, w mediach społecznościowych i materiałach wideo reklamującą markę SmartGPS, elektryczne deskorolki i rowery Kawasaki. Współpraca obejmie też działania promocyjne w branży motoryzacyjnej oraz udział w wydarzeniach i targach branżowych. Dziennikarz będzie także uczestniczył w organizowanych przez SmartGPS i firmę 4cv konkursach.

Współpraca z elektrycznymi pojazdami Kawasaki wydawała się rzeczą naturalną,zawodowo zajmowałem się sportem i trenowałem gimnastykę. Nowoczesne i zaawansowane technologicznie pojazdy to nie tylko trend, ale przede wszystkim coś co pozwala mi na szybkie i płynne poruszanie się.Lubię aktywnie spędzać czas, a dzięki elektrycznym deskorolkom i rowerom jestem ciągle w ruchu. Jestem także zdania, że należy wspierać polskie marki takie jak SmartGPS, która ma świetną nawigację dla motocyklistów – podkreśla Robert Skawiński.

Robert Skawiński od wielu lat jest prezenterem telewizyjnym i scenicznym, związanym z mediami i branżą motoryzacyjną. Jest pomysłodawcą i producentem programu PRZYJAZNE MOTOCYKLISTOM.

Ambasador będzie promował elektryczne deskorolki, w tym Kawasaki BalanceScooter KX_PRO10.0, elektryczne rowery Kawasaki oraz nawigacje i wideorejestratorySmartGPS, a w szczególności nawigacje motocyklową SmartGPS SG43.
Film promujący: https://youtu.be/lFBgtA2g4vU

W związku z rozpoczęciem współpracy Motowizja wraz z producentem programu Przyjazne Motocyklistom – Plan 2 przygotowała konkurs. Do wygrania jest elektryczna deska Kawasaki (BalanceScooter Kawasaki) o wartości 1499zł.

Link do konkursu: https://www.facebook.com/events/1596334853820887/

Tadeusz Zieliński