Gofrownica z systemem Piramid sprawdzonej marki

MPM jest znaną marką. Oferuje przemyślane rozwiązania dla każdego domu. Nowy model gofrownicy MGO-31M, posiada komfortową technologię PIRAMID SYSTEM oraz precyzyjny system dozowania ciasta, który zachęca do włączania gościnności. Wewnętrzna grzałka o mocy 700W oraz stożkowaty kształt płyt gwarantuje wypiek gofrów o idealnej, równomiernej formie. Od teraz spotkania z rodziną i przyjaciółmi nabiorą jeszcze lepszego smaku.

Z nową gofrownicą MGO-31M każdy będzie mógł włączyć gościnność w swoim domu. Złociste, chrupiące gofry SYSTEM pozwala w kilka chwil przygotować 4 porcje trójkątnych smakołyków, a płyta ze stali nierdzewnej pokryta nieprzywierającą powłoką, dba o to, aby wypieki z łatwością odchodziły od formy. Precyzyjny system dozowania i rozprowadzania masy sprawia, że spływa ona po stożkowych płytach i nie wylewa się podczas pieczenia. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom nie marnuje się nawet najmniejsza ilość ciasta, które dozowane jest z dużą dokładnością. Co więcej, urządzenie, wyposażono w lampkę kontrolną stanu pracy oraz termostat, który w rzeczywistym czasie reguluje temperaturę. Przygotowywanie gofrów w takim wydaniu może być interesującą atrakcją dla najmłodszych i świetnie sprawdzi się podczas kuchennych posiedzeń z przyjaciółmi.

Złociste, chrupiące gofry ucieszą wszystkich, od rozkosznych maluchów po dojrzałych fanów pysznej kuchni. Najmłodsi na pewno będą zachwyceni wersją z kremowym serkiem i soczystymi owocami. Amatorom bardziej wytrawnych smaków do gustu przypadną z pewnością gofry jaglane, które stanowią ciekawą propozycję dla osób poszukujących nowych inspiracji w kuchni.

Gofrownica MGO-31M pozwala cieszyć się niezwykłymi chwilami w gronie najbliższych. Niezależnie od okazji, pyszne gofry, będą idealnie pasować do domowej atmosfery. Nadszedł czas apetycznych spotkań i włączania gościnności.
Przepis: Słodkie gofry z owocami i jogurtem
Gofry z pomidorami, szparagami i bazylią
Katarzyna Szatańska