EKO – OKNA przyjmie 65 osób od zaraz – atrakcyjne zarobki

W magazynie wyrobów gotowych firma proponuje 2,8 tys. zł netto na początek. Obecnie pracuje 350 osób, a to jest za mało, żeby sprostać zapotrzebowaniom klientów, których wciąż przybywa.

„Mamy 6 tysięcy odbiorców z 35 krajów. Klienci firmy chcą otrzymywać swoje zamówienia jak najszybciej. Strefa tzw. pakowania odpowiada za to, aby wyroby sprawnie i na czas opuściły mury zakładu w Kornicach”.

Na czym polega praca w magazynie wyrobów gotowych?
O tym opowiada Tobiasz Suchan, zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych. – Praca polega na umieszczeniu gotowego asortymentu wyprodukowanego przez każdą z linii produkcyjnych na stojaki transportowe, które wywożone są w tzw. strefę kompletacji załadunku, gdzie następnie są skanowane (na każdym oknie widnieje odpowiedni kod kreskowy, na podstawie którego można sprawdzić na rozpiskach transportowych gdzie należy produkt umieścić) i rozdysponowane do samochodów ciężarowych, a następnie pakowane. Załadowane samochody rozwożą poszczególne produkty do naszych klientów – powiedział Tobiasz Suchan, zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych.

Ten, wyglądający na pierwszy rzut oka, na niezbyt skomplikowany proces wymaga jednak dużego zaangażowania, odpowiedniej tężyzny fizycznej oraz wysokiego tempa pracy. – Praca nie należy do najlżejszych, dlatego też poszukujemy przede wszystkim osób, które mają tzw. „krzepę”. Dziennie z 1 linii produkcyjnej przenosimy do strefy pakowania około 200 okien. Pracownik sprawdza po kodzie kreskowym gdzie dany towar należy umieścić. Okno trzeba też zabezpieczyć na czas transportu odpowiednią folią. W strefie kompletacji zatrudniamy także operatorów wózków widłowych. Magazyn wyrobów gotowych pracuje w systemie trzyzmianowym – dodaje Tobiasz Suchan.

Podobnie jak w innych działach firmy, także i tutaj nowicjusze w żółtych koszulkach poznają tajniki swojej pracy pod czujnym okiem wewnętrznego trenera – pracownika starszego stażem.
Wymiana doświadczeń, informacji, wiedzy to jedne z kluczowych wartości pracowników firmy. Wszystko po to, aby finalnie sprostać wymaganiom klientów. Dynamizm, szybkość, innowacyjność i elastyczność to tutaj kluczowe kompetencje.

– Nasza firma zapewnia stabilne warunki zatrudnienia, które cały czas są ulepszane w myśl funkcjonującego w zakładzie programu samodoskonalenia. Korzystamy z coraz większej ilości benefitów. Czuje się tutaj, że to nowa, duża społeczność, która dba o siebie. Oprócz dojazdu do firmy autobusami z 9 różnych kierunków, za symboliczną opłatą 20 zł miesięcznie, każdy pracownik może skorzystać z prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, pakietu specjalnych zniżek/ rabatów, miesięcznych i okolicznościowych premii oraz wielu innych – podsumowuje zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych w EKO-OKNA S.A.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji EKO-OKNA S.A. pod numerem telefonu (32) 459 15 64 lub pod adresem e-mail rekrutacja@ekookna.pl.
Magdalena Matusik