Weź udział w loterii Vidaron!

Drewniana altana, płot czy meble ogrodowe wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Wybierając do malowania wyroby marki Vidaron to nie tylko zyskamy skuteczną ochronę i szansę na wygranie atrakcyjnych nagród!
Marka Vidaron jest producentem wysokiej jakości produktów do ochrony i dekoracji drewna. Dla klientów przygotowała specjalną loterię. Aby wziąć w niej udział, należy w dniach od 21.05.2018 do 12.08.2018 roku, zakupić dowolny produkt Vidaron i zachować paragon. Następnie zarejestrować go zgodnie z zasadami zabawy.

Nagrody w konkursie
Spośród wszystkich poprawnie nadesłanych zgłoszeń losowane będą atrakcyjne nagrody, które z pewnością sprawdzą się w każdym ogrodzie: zestawy grillowe, hamaki i kosiarki Viking iMow. Nagrodę główną w loterii stanowi samochód Toyota C-HR.

Wykorzystanie rozwiązań Vidaron zapewnia trwałą i skuteczną ochronę drewna użytkowanego zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Do wyboru mamy szeroką gamę wyrobów, m.in. Olej do Tarasów, Lakierobejcę Ochronną Ultra Trwałą czy też Renowacyjny Impregnat do Drewna. Wystarczy dopasować produkt do naszych oczekiwań, wybrać kolor i chwycić za pędzel!
Zapraszamy do udziału w loterii Vidaron – szczegółowe informacje i regulamin dostępne są na stronie: http://www.wygrajspokojnalata.pl/
Melania Wojas