Jak odzyskać zgrabną sylwetkę? Dieta dr Dąbrowskiej

Mamy lato i czas, by wreszcie zadbać o swoje zdrowie. Każdy z nas, co najmniej raz obiecywał sobie zmianę, ale niestety nie udało się wcielić w życie. Trudno jest samemu zaplanować dietę tak, aby ją stosować. Dlatego czasami warto sięgnąć po pomoc ekspertów żywieniowych i razem z nimi osiągnąć sukces!
Na co dzień zapominamy o tym, by myśleć o sobie i swoim zdrowiu. Jesteśmy w ciągłym biegu i nie mamy czasu na odpoczynek, ani na regenerację. Ten wyścig z czasem, który próbujemy wygrać każdego dnia, skutkuje w uczuciu zmęczenia i złym samopoczuciu, często wynikających z ubogiej diety, nastawionej na wygodę.

Na ogół nie myślimy o zmianie, do momentu, aż nasz organizm rzeczywiście odmówi posłuszeństwa. Warto jednak pomyśleć o tym, aby uprzedzić skutki i zdecydować się na zrobienie pierwszego kroku, jakim jest zmiana diety i stopniowe wprowadzanie aktywności fizycznej do naszego planu dnia. Dieta opracowana przez Dieta opracowana przez dr Dąbrowską ą ma nie tylko udowodnioną skuteczność w zapobieganiu i leczeniu chorób, ale dzięki swojemu działania detoksykacyjnemu, pozwala szybko zgubić zbędne kilogramy – mówi Jacek Pietrzak, zWilli Alexander w Mielnie.

Jeden ze sposobów na idealną sylwetkę
Tym razem Willa Alexander wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, modelując przy tym sylwetkę. W końcu, jeśli chcesz zainwestować – inwestuj w siebie! A na to nie ma lepszego sposobu, niż zmiana trybu życia i sposobu odżywiania na taki, który pomoże naszemu organizmowi wzmocnić się i uchroni go przed chorobami. Jeśli więc chcesz zregenerować ciało i umysł – zdecyduj się na gruntowne oczyszczenie, z pomocą diety dr Dąbrowskiej.

Na czym polega dieta dr Dąbrowskiej?
Post dr Dąbrowskiej ostatnimi czasy bije rekordy popularności. To, dlatego, że ta dieta, stosowana rozsądnie, ma właściwości lecznicze i zapobiega wielu poważnym chorobom. Jej celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie mu harmonii wewnętrznej. Ograniczenie listy spożywanych produktów sprawia jednak, że odzyskując zdrowie, tracimy kilogramy. Jadłospis tej kuracji opiera się na owocach i warzywach, zaś w drugim etapie diety do naszego menu włączyć można również rośliny strączkowe, niskoprzetworzone produkty i ziarna. Trudno jest jednak przejść na tę dietę z dnia na dzień, bowiem ważne jest prawidłowe i dokładne przygotowanie posiłków, które nie tylko będą miały prawidłową wartość kaloryczną, ale również będą smaczne i urozmaicone. – Dlatego chcieliśmy, aby nasi kucharze posiadali gruntowną wiedzę na temat tego sposobu odżywiania – by pomóc Ci czuć się dobrze, na drodze do zdrowej i pięknej sylwetki!– mówi Jacek Pietrzak z Willi Alexander w Mielnie.

A teraz dodaj do tego idealną, wakacyjną lokalizację…
Willa Alexander położona jest blisko plaży i zaledwie 150 metrów od jeziora Jamno. Ta spokojna i tętniąca życiem przyrody okolica jest wprost doskonała, by wreszcie skupić się na sobie i swoim zdrowiu. Bogata i różnorodna dieta daje najlepsze efekty, gdy jest uzupełniona regularnym wysiłkiem fizycznym. Dlatego na terenie hotelu znajduje się basen, centrum fitness i spa, gdzie skorzystać można z ofert dodatkowo wspomagających dietę– takich, jakbody wrapping czy masaż antycellulitowy.
Jeśli chcesz połączyć wakacyjny odpoczynek z gruntowną regeneracją, a przy tym stracić zbędne kilogramy w Willi Alexander możesz wypróbować dietę dr Dąbrowskiej.
Karolina M. Rutkowska