Jak ciekawie udekorować świąteczny stół?

Wigilijna kolacja z rodziną to najważniejsze wydarzenie Świąt Bożego Narodzenia.Właściwa dekoracja stołu jest kluczem do stworzenia wyjątkowej atmosfery, która sprawi, że wieczór na długo pozostanie w pamięci bliskich. Idealna aranżacja nie musi być droga. Sklep Action przygotował dwie propozycje zastawy świątecznego stołu, na każdą kieszeń.

Zainspiruj się i zdecyduj, jakie elementy zagoszczą w Twoim domu.

Klasyczna dekoracja świąteczna
Złoto, czerwień, biel – nie ma bardziej klasycznych kolorów pasujących do wigilijnego stołu. Nadaj tradycyjnemu stylowi nowoczesny charakter, bawiąc się kształtami i symbolami. Sięgnij po geometryczne białe talerze w miejsce kolistych oraz cieniowane sztućce w kolorze białym lub złotym. Czerwone elementy, takie jak wstążki, sztuczne owoce lub kolorowe części roślin, mogą stanowić żywe urozmaicenie stylizacji. Tradycyjna aranżacja stołu świątecznego nigdy nie była tak modna i podkreślająca znaczenia czasu spędzonego z bliskimi.

Niech króluje złoto!
Chcesz osiągnąć efekt glamour? Postaw na złoto!Klasyczny obrus z błyszczącym zdobieniem, elegancka zastawa i świece w kolorze złotym oraz sztuczne liście będą wisienką na torcie każdych świąt. Sznury pozłacanych girland oraz perliste łańcuszki umieszczone na talerzach lub użyte jako element dekoracji stołu zaskoczą i olśnią Twoich gości.

Inspiracja naturą
Naturalne dodatki wprowadzą harmonię na świąteczny stół oraz wprawią bliskich w błogi nastrój. Stwórz oszałamiające kompozycje, wykorzystując pozłacane liście, oprószone śniegiem szyszki lub sosnowe stroiki. Uwielbiasz drewno? Wybierz jeden ze stylowych akcesoriów oferowanych przez sklepy Action – od minimalistycznych drzew, drewnianych reniferów, sań lub nart aż po oryginalne stroiki w kształcie choinki.

Poszukując inspiracji
Jeśli nie możesz się zdecydować, na którą stylizację postawić, poszukaj inspiracji w sklepach Action, których asortyment jest dynamiczny i szybko się zmienia. Każdego tygodnia Action wprowadza na półki swoich sklepów ponad 150 nowych artykułów. Około jedna trzecia z ponad 6 000 artykułów w sklepach Action jest częścią standardowego zakresu produktów. Asortyment składa się z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele zarówno znanych marek, jak i marek własnych.

Action może gwarantować swoim klientom tak niskie ceny ze względu na dużą skalę i efektywność zakupów, optymalną dystrybucję i racjonalną politykę kosztową w całej organizacji. Action nie godzi się na jakiekolwiek ustępstwa względem jakości, bezpieczeństwa ani warunków produkcji oferowanych produktów. Polityka Etycznego Pozyskiwania Action zapewnia społecznie i środowiskowo odpowiedzialne podejście do produkcji.
Aleksandra Świetlik