Polska firma MPM na targach IFA w Berlinie

Od 6 – 11 września 2019 r. polska firma MPM – lider na rynku  sprzętu AGD, po raz pierwszy będzie uczestniczyć w targach IFA − Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD.
93 edycja jednego z największych wydarzeń w branży, organizowanego co roku w Berlinie, rozpocznie się już za dni. Po raz pierwszy weźmie w niej udział polska firma MPM i będzie miała własne stanowisko. Polska firma zaprezentuje swoje możliwości na stoisku o powierzchni ok.50 m2.

„Bardzo się cieszymy, że po raz pierwszy w historii firmy będziemy mogli być obecni na tak ważnym wydarzeniu branżowym. To dla nas duży krok w stronę nowych możliwości, a zarazem świetna okazja, by pokazać nowoczesne podejście MPM do technologii i biznesu. Obserwując bacznie rynek – światowe trendy i pojawiające się, nowe rozwiązania wychodzimy klientom naprzeciw. To dla nas niezwykle ważne.” – mówi właściciel firmy Piotr Płochocki.

Rosnący potencjał firmy MPM i umacnianie się pozycji firmy na rynku uzasadnia udział w targach, ponieważ jest to marka rozpoznawana nie tylko na terenie Polski, ale również poza granicami kraju. Na stoisku pojawią się flagowe produkty MPM z zakresu dużego i małego AGD oraz wszystkie submarki, takie jak: Sam Cook − linia kuchennych produktów premium, GreenGo – funkcjonalne i ekologiczne odkurzacze, Haus& Luft – profesjonalne urządzenia do kontroli czystego powietrza czy Smile– produkty nieelektryczne do codziennych prac domowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stanowiska MPM, które będzie znajdowało się w hali 8 stoisko 201.
Jagoda Chojecka