Od 13- 15 września Targi zoologiczne w Bydgoszczy

13 września rozpoczynają się ogólnopolskie i międzynarodowe Targi zoologiczne Pet Expo. Targi będą trwać potrwają od piątku do niedzieli w Bydgoszczy. Organizatorzy zapraszają wszystkich do Bydgoskiego Centrum Targowo – Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187. Targi zoologiczne organizowane są co 2 lata i do tej pory odbywały się w Łodzi.
W targach weźmie udział m. in. firma Selecta HTC, która zaprezentuje dwa warianty regałów dla sklepów (styl eco) i serie swoich kosmetyków i innych produktów dla zwierząt domowych.

Znany producent powszechnie stosowanych kosmetyków i innych produktów do pielęgnacji zwierząt domowych Selecta HTC na swoim stoisku zaprezentuje produkty:
– preparaty pielęgnacyjne dla małych zwierząt: szampony, odżywki, pochłaniacze zapachów, do utrzymania higieny, perfumy i inne;
– szeroko rozumiane preparaty przeciw insektom: produkty biobójcze oraz ziołowe produkty wspomagające profilaktykę przeciw pasożytom zewnętrznym (w postaci szamponów, lotionów, obróżek, kropli).

Preparaty będą eksponowane na dwóch regałach w zależności od półki cenowej: Basic i Premium (Supreme). – Spodziewamy się, że naszą ekspozycję targową odwiedzą liczni menadżerowie sklepów zoologicznych i hurtowni naszej branży, nie tylko polscy – przewiduje Maria Dragstra, prezes Selecta HTC. – Będziemy mieli możliwość zaprezentowania naszego asortymentu, a zwłaszcza chcemy zainteresować partnerów współpracy produktami Premium Supreme.

To produkty nowej generacji, przeznaczone również dla zwierząt wrażliwych i młodych, zawierające surowce naturalne i pochodzenia naturalnego – objaśnia Bartosz Piekut, chemik–technolog Selecta HTC.

Na swoim stoisku Selecta HTC po raz pierwszy zaprezentuje dwa warianty regałów dla sklepów (styl eco) – duży do postawienia na podłodze i mały do postawienia na ladzie. – Hurtownie najliczniej kupują “pewniaki”, czyli szampony FAFI 1-5 oraz obroże Max – wylicza Karolina Okoń, specjalistka ds. sprzedaży, która także będzie prezentowała produkty na stoisku Selecta HTC.

Równolegle z Targami zoologicznymi na tym samym terenie Targów Pet Expo przy ul. Gdańskiej 187 w Bydgoszczy odbywać się będą Międzynarodowe Mistrzostwa Groomerów. Selecta HTC jest na tych Targach jednym ze sponsorów. – Ufundowaliśmy puchary i nagrody dla trzech zwycięzców w klasie: “Czyste Rasy” – podkreśla Maria Dragstra. – Ufundowaliśmy również upominki, w postaci naszych produktów dla 50 uczestników konkursu.

Finał Międzynarodowych Mistrzostw Groomerów odbędzie się w niedzielę, 15 września br. Targi zoologiczne w Bydgoszczy potrwają 3 dni. Piątek jest dla profesjonalistów, specjalistów branży, a weekend dla milusińskich i ich opiekunów i wszystkich osób zainteresowanych.
MJ