Kup laptopa, a otrzymasz plecak od Lenovo – akcja do 8 października

Lenovo na początek roku szkolnego przygotowało specjalną promocję. Przy zakupie laptopa ThinkPad serii E, możesz dostać profesjonalny plecak Lenovo. Akcja promocyjna właśnie się rozpoczęła i potrwa do 8 października.

ThinkPad seria E
Hasłem, które przyświeca urządzeniom ThinkPad serii E, jest elegancja, jakość wykonania i wydajność w przystępnej cenie. Biznesowe funkcje tych laptopów zabezpieczają i szyfrują dane użytkownika oraz usprawniają codzienną pracę. Ich klasyczny, elegancki design podkreśla zaś profesjonalny styl jego właściciela. Dzięki przystępnej cenie nie nadwyrężą budżetu małych i średnich firm oraz przedstawicieli wolnych zawodów. Jest to urządzenie dedykowane m.in. mobilnym profesjonalistom, którzy potrzebują wielozadaniowych laptopów gotowych do drogi i pracy w zmiennych warunkach.

ThinkPady E490 i E590 są wyposażone w wydajne procesory oraz układy graficzne Intel® Core™, zaś ThinkPady E495 i E595 posiadają wydajne podzespoły od firmy AMD. Oprócz tego, laptopy Lenovo ThinkPad serii E charakteryzują się obudową wytrzymałą na wstrząsy i wibracje oraz baterią pozwalającą nawet na 11 godzin pracy. W zależności od konfiguracji modele mogą być wyposażone w czytnik linii papilarnych, wyświetlacz Full HD, TPM 2.0 czy podświetlenie klawiatury. Urządzenia serii E dostępne są w dwóch kompaktowych rozmiarach – z wyświetlaczem 14 cali (E490 i E495) lub 15,6 cala (E590 i E595) – oraz w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnym lub srebrnym.

Plecak Lenovo ThinkPad Professional 15,6’’
Plecak Lenovo ThinkPad Professional 15,6’’ odznacza się aerodynamicznym, acz uniwersalnym designem. Przeznaczony dla mobilnych profesjonalistów, stworzony z wysokiej jakości, lekkich, wytrzymałych materiałów jest bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu. Plecak Lenovo ThinkPad Professional pomieści laptopy o przekątnych ekranu do 15,6 cala, a dzięki osobnej usztywnionej kieszeni znajdzie się także miejsce na dodatkowe mniejsze urządzenia takie jak ładowarki czy powerbanki oraz na rzeczy osobiste. Wysokiej klasy wyściółka z tyłu, wygodny pasek ułatwiający mocowanie plecaka na walizce zostały zaprojektowane tak, aby plecak był w pełni ergonomiczny i funkcjonalny.
Jak działa promocja?

Pomiędzy 9 września a 8 października 2019 roku u jednego z partnerów akcji (Delkom, Digitmedia, Komputronik, MalibuPC, Morele, Netland, Notebooki.pl, EURO RTV AGD, x-kom) należy kupić laptop Lenovo ThinkPad serii E objęty promocją (E490, E495, E590, E595). Następnie trzeba zrobić zdjęcie kodu kreskowego produktu wyciętego z opakowania oraz w ciągu 14 dni wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po jego weryfikacji plecak Lenovo ThinkPad Professional 15,6’’ trafi pod wskazany adres w przeciągu 2 tygodni. Wszelkie szczegóły dotyczące promocji znajdują się na dedykowanej stronie internetowej: https://lenovopolska.pl/thinkpad-promocja/.

Firma Lenovo jest światowym liderem technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji dzięki infrastrukturze i urządzeniom zapewniającym klientom największe możliwości. Oferta łączących się z siecią urządzeń Lenovo należy do największych na świecie i obejmuje smartfony (Motorola), tablety, komputery PC (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) i stacje robocze, a także urządzenia AR/VR oraz rozwiązania dla inteligentnych domów i biur.
źródło: newsrm.tv