Łączenie mebli sofy i fotela z różnych kolekcji

Jeszcze nie tak dawno fotel i sofa pochodziły z tej samej kolekcji. Dziś panuje moda na eklektyzm i sofę można zestawić z odmiennym stylistycznie fotelem. Jedną z propozycji jest kolekcja foteli Pyora, marki Nobonobo.
Fotel z serii Pyora występuje w dwóch wersjach. Obie mają niewielkie rozmiary i zwartą formę. Ich największym atutem jest uniwersalne wzornictwo. Bardziej domowy charakter ma
Pyora II z pełną podstawą. Wybierając ten model z powodzeniem połączymy go z niemal dowolną sofą. Tym bardziej, że czasy zestawów wypoczynkowych odeszły już do przeszłości. W czterech kątach zapanował indywidualizm, a co za tym idzie większa swoboda w aranżowaniu wnętrz.

Z kolei wersja Pyora I wyposażona jest w chromowaną, obrotową nogę. Mebel dedykowany jest do przestrzeni komercyjnych. Ustawiony w większej grupie sprawdzi się w hotelowym lobby, a dzięki niewielkim gabarytom pojawić się może również w pokojach. Model z powodzeniem może zaistnieć również w recepcji biura, w różnego rodzaju strefach nieformalnych dla pracowników, a nawet w nocnym klubie.

Wspólny dla obu wariantów fotela jest wysoki komfort użytkowania, który zapewniony jest przez siedzisko wypełnione najwyższej jakości pianką z miękką warstwą pierza. Natomiast wysokie, kubełkowe oparcie wzbogacone o poduszkę wypełnioną pierzem daje stabilne podparcie plecom. Atutem kolekcji jest również możliwość indywidualizacji wyglądu fotela poprzez wybór wysokiej jakości tkaniny obiciowej.
Jarosław Kril