Zimowa i karnawałowa kolekcja dla mamy i córki

Sugarfree, Cardio Bunny i Eli Meli łącząc swoje siły, stworzyły unikatową kolekcję, której nie powinno zabraknąć w zimowych szafach. Kolekcja MINI powstała z myślą o mamie, jak i córeczce. Świetne jakościowo produkty, będą cieszyły obie panie. Nie bez przyczyny zwracamy uwagę na jakość. Cały proces produkcyjny, począwszy od tkanin, projektowania i na szyciu skończywszy odbył się w Polsce.
W kolekcji znajdziemy między innymi komplety dresowe i eleganckie sukienki, w których składzie dominuje najbardziej pożądane włókno roku – bambus! Co wyjątkowego kryje się w pozyskiwanej z niego dzianinie? Przede wszystkim jest w stu procentach biodegradowalna i łatwiejsza w utrzymaniu, dzięki czemu dłużej możemy nacieszyć się ubraniem, nie szkodząc przy tym środowisku. Dodatkowo, tkanina bambusowa jest bardziej oddychająca niż bawełna, na dłużej utrzymuje suchość i co więcej, jest niezwykle przyjemna w dotyku.

Kolekcja MINI to również produkty wykonane w 100% z bawełny. W asortymencie przeznaczonym zarówno dla kobiet, jak i dziewczynek znajdują się piękne sukienki, idealne na karnawał, bluzy oraz oryginalne fasony dresów, które fantastycznie sprawdzą się podczas długich zimowych wieczorów i leniwych, rodzinnych poranków.
Prawdziwą wisienką na torcie są czapki! Urocze, cieplutkie nakrycia głowy z pomponami lub perełkami ożywią każdą zimową stylizację zarówno u dorosłych jak i małych kobietek.

Tworzenie tej kolekcji było dla nas wyjątkowych przeżyciem, gdyż do udziału w sesji zdjęciowej zaprosiliśmy fanki naszych marek. Cudownie było razem spędzić czas i poczuć klimat nadchodzących świąt.

Pełny asortyment kolekcji MINI już dostępny w butikach stacjonarnych oraz na stronach internetowych www.cardiobunny.com i www.sugarfree.pl. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić Was na zakupy!
Joanna Bogusławska