Koncentrat grzybowej to sprytny sposób na szybkie potrawy wigilijne

Na Święta Bożego Narodzenia czekamy cały rok ze względu na niepowtarzalną atmosferę. Tworzą ją nie tylko prezenty pod choinką, ale także rodzinne spotkania oraz zapach i smak pysznych potraw, z których wiele pojawia się na stole tylko w tych wyjątkowych dniach. Barszcz, makowiec czy karp są obowiązkowe. Ale nie tylko. Święta nie mogą się obejść także bez potraw z grzybami. Pracowicie lepimy więc uszka i przygotowujemy łazanki z kapustą i grzybami, a na stole obok barszczu często staje także grzybowa zupa.
Ze względu na liczbę potraw, a zwykle także oczekiwanych gości, przedświąteczne przygotowania bywają pracochłonne i długotrwałe. Dlatego warto sięgać po sprytne rozwiązania, które usprawnią naszą pracę w kuchni. Nie możemy jednak zapomnieć o jakości! Sięgajmy zatem po produkty, które nie tylko uproszczą gotowanie, ale też zapewnią doskonały smak świątecznych potraw.

Sprytny sposób na grzybowe dania
Wszyscy, którzy chcą ułatwić sobie przygotowania do świąt – oszczędzić czas i rozsądnie zaplanować budżet, a jednocześnie cenią tradycyjne smaki powinni sięgnąć po wyjątkową nowość od Krakusa – koncentrat grzybowej. To skoncentrowana baza z dodatkiem suszonych grzybów i przecierów warzywnych. Nie zawiera konserwantów ani innych sztucznych dodatków, co gwarantuje potrawom prawdziwie grzybowy smak i aromat. Jednocześnie innowacyjna, płynna forma sprawia, że z jego pomocą szybko i łatwo stworzymy znakomitą zupę grzybową lub aksamitny sos do dania głównego – wystarczy wlać koncentrat do garnka, dodać wodę i inne dodatki, np. łazanki, makaron, groszek ptysiowy i trochę śmietany.
I to wszystko! Koncentrat grzybowej od Krakusa to naprawdę sprytny sposób na udane święta.
Przepis na Pierożki z kaszą gryczaną podane z sosem grzybowymSzybką wigilijną zupę grzybowa z topinamburem
Martyna Brzezińska