Dziecięcy Sylwester

Nieubłaganie zbliża się najbardziej imprezowa data w kalendarzu. Sposobów i pomysłów na spędzenie nocy sylwestrowej jest wiele. Można wybrać się na bal, w góry czy też spędzić z przyjaciółmi w domu. Właśnie „domówka” jest najpopularniejsza w Sylwestra. Rodzice pozbawieni możliwości zorganizowania opieki dla swoich pociech wybierają ten sposób na przywitanie Nowego Roku. Warto się postarać, aby ten szampański wieczór zapadł w pamięć nie tylko dorosłych, ale również dzieci.

Zdaniem większości psychologów dziecięcych, ważne jest aby dziecko aktywnie uczestniczyło we wszystkich przygotowaniach do imprezy. To klucz do jego dobrego nastroju. Dzięki temu poczuje się ważne, a od wczesnych godzin porannych będzie w znakomitym humorze, podekscytowane dodatkowo oczekiwaniem na udział w „dorosłej” imprezie.

Warto również zadbać o odpowiednio kolorowe i “żywe”, karnawałowe dekoracje i dodatki. Baloniki, konfetti, papierowe czapeczki i trąbki, czyli wszystko, co pozwoli powitać nadchodzący rok radośnie i głośno. Najdzielniejszych malców, które dotrwają do północy można nagrodzić wspólnym oglądaniem fajerwerków i domowym pokazem zimnych ogni.

Na stoliku dziecięcym nie powinno wiać nudą, zarówno jeśli chodzi o przekąski, jak i serwis – warto wykorzystać powszechnie dostępną dziecięcą, jednorazową „zastawę” – kubeczki, talerzyki czy też obrus.

Nieodłącznym towarzyszem imprez organizowanych na przywitanie nadchodzącego roku jest oczywiście szampan – wiedzą to nawet dzieci. Idealnym uzupełnieniem zabawy dla najmłodszych może być zatem “Coco Jambo”, dostępny w unikalnych smakach na rynku – gumy balonowej, waty cukrowej i truskawki.

Łukasz Stoliński, brand manager marki mówi: – To jedyna taka noc w roku, więc chcemy mieć pewność, że nasz produkt będzie pasował do klimatu szalonej, dziecięcej zabawy pod każdym względem. Smak, wygląd butelki, etykieta – to wszystko zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby jak najlepiej trafić w gust małych smakoszy i ich rodziców. Cieszymy się, że nasz napój towarzyszy dzieciom w wielu mile wspominanych chwilach – jak urodziny czy bal karnawałowy, a w szczególności oczywiście również podczas tej najhuczniejszej zabawy w całym roku.

Co jasne nawet najbardziej wytrwały szkrab nie wytrzyma zabawy do białego rana, ale po tak fantastycznie zorganizowanym zakończeniu roku na pewno będzie z niecierpliwością wyczekiwał kolejnego Sylwestra.
źródło: newsrm.tv