Zainwestuj, odpoczywaj i zarabiaj w wakacje!

Planując urlop dużą wagę przykładamy do noclegu.  Lubimy czuć się komfortowo, niemal jak w swoim domu. Kiedyś do wyboru mieliśmy nocleg w domku,  pokoju hotelowym i na prywatnej kwaterze. Teraz coraz popularniejsze stają się apartamenty w systemie condo, w których to my jesteśmy ich właścicielami i możemy rzeczywiście na wakacjach poczuć się jak u siebie.

Apartamenty w systemie condo
Kupowanie pokoi i apartamentów hotelowych to światowy hit w ostatnim czasie, a teraz coraz popularniejszy także w Polsce. Zamiast co roku wynajmować pokój hotelowy w ulubionej miejscowości, lepiej kupić apartament w wybranym obiekcie, który poza naszą wizytą i tak będzie na siebie zarabiał. Dzięki temu, oprócz komfortowego wypoczynku we własnym miejscu, będziemy mogli je wynajmować przez cały rok kolejnym gościom, a inwestycja sama się spłaci i to szybciej niż myślimy.

W takim stylu funkcjonuje m.in. Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie. Do dyspozycji gości jest dziewięć ekskluzywnych willi, nawiązujących do historii Doliny Siedmiu Domów, czyli części Szklarskiej Poręby, którą zamieszkiwali artyści i uczeni. Każda z willi ma swój unikalny charakter, inspirowany tradycyjną architekturą norweską. W każdym z budynków znajduje się kilka luksusowych apartamentów, przeznaczonych na wynajem. Właściciele zastosowali wysokiej jakości, naturalne materiały budowlane, jak i wiele energooszczędnych rozwiązań. Wszystkie wille posiadają podziemne hale garażowe oraz windy. W tym miejscu można poczuć się jak u siebie w domui o to właśnie chodzi.

Inwestycja, która zarabia
-Norweska Dolina to jedno z niewielu dostępnych w południowej Polsce miejsc z systemem condo. Wynajmując apartament od właścicieli goście dbają o czystość i traktują jak własne mieszkanie. Oczywiście zapewniamy pełen zakres usług hotelowych razem z usługą concierge oraz zapleczem konferencyjno-biznesowymi rekreacyjno-usługowym– potwierdza Marzena Mielczarek, dyrektor generalna Norweskiej Doliny.

Zakup pokoju w tzw. condo hotelu to znakomita inwestycja finansowa. Inwestorzy zapewniają gwarantowaną stopę zwrotu, ponieważ nasz apartament będzie „spłacał się sam”, wystarczy odpowiednio wypromować ofertę, by co roku mieć zapewnione pełne obłożenie. Jednak nie zapominajmy o właścicielach, którzy w każdym momencie będą mogli korzystać ze swojego apartamentu organizując własne wakacje czy krótki weekendowy urlop.
Magdalena Pytkowska