Elektryczna deskorolka alternatywnym środkiem transportu

Rośnie popularność alternatywnych środków komunikacji miejskiej. Firma 4CV, wprowadza na polski rynek nowy pojazd – elektryczną deskorolkę KX-CROSS8.5. Jest to sprzęt, który zaspokoi potrzeby każdego użytkownika pragnącego wykorzystywać  urządzenie do zabawy i rozrywki oraz transportu osobistego w każdych warunkach terenowych.

To doskonała propozycja dla dzieci i dorosłych. Jej design i solidne wykonanie zaspokoją potrzeby każdego użytkownika, który poza jazdą w mieście lubi korzystać z elektrycznych urządzeń tego typu poza aglomeracjami miejskimi w trudniejszych warunkach.

Co wyróżnia model na tle innych? Przede wszystkim aluminiowy i trwały odlew ramy, a jednocześnie kompaktowa konstrukcja. Potężne koła o średnicy 8.5 cala z wyjątkowo szerokimi oponami o terenowym bieżniku pozwolą na poruszanie się po praktycznie każdej powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu wytrzymały model KX-CROSS8.5 wyrasta ponad popularne deskorolki stając się produktem klasy PREMIUM.

Deskorolki Kawasaki są odporne na uszkodzenia związane z typową eksploatacją w terenie. Jeździk spełnia wymagania normy IP54 – nie straszne mu zachlapania wodą oraz wnikanie pyłu. Z kolei zaawansowane rozwiązania techniczne jak nowoczesne żyroskopy, zespoły czujników i procesory o dużej mocy obliczeniowej zapewniają samoczynną stabilizację oraz łatwe sterowanie podczas jazdy. Antypoślizgowe i gumowe pedały gwarantują pewną postawę i komfort poruszania się, a dodatkowe przednie lampy bardzo dobrze oświetlają trasę.

Silniki zapewniają łączną moc 700W i prędkość do 20km/h, litowa bateria LG o pojemności 4,4Ah pozwala pokonać zasięg do 20km. Deskorolka Kawasaki Balance Scooter KX-CROSS8.5 z łatwością pokona także przeszkody z kątem natarcia 30 stopni. Urządzenie waży niecałe 13 kilogramów i jest zabezpieczone przed przeładowaniem baterii.

https://bmobile.pl/product-pol-11692-Kawasaki-Balance-Scooter-KX-CROSS8-5A-Deskorolka-elektryczna.html

Specyfikacja sprzętu:
Prędkość maksymalna: 15 km/h
Zasięg maksymalny 20 km
Moc silników 700 W
Średnica kół: 8.5″
Prędkość maksymalna: 15 km/h
Moc silników: 700 W (350 Wx2)
Zasięg maksymalny: 20 km
Kąt natarcia (wzniosu): 30 stopni
Zasilanie: AC 100-240 V, 50/60 Hz
Bateria: o pojemności 4400 mAh, LG
Napięcie baterii: 36V
Czas ładowania baterii: około 2 godzin
Max dozwolone obciążenie: 120 kg
Min wymagane obciążenie: 30 kg
Wilgotność względna dozwolona: 5%, 95%
Wysokość podstawy: 15 cm
Wymiary: 71 x 21,5 x 25 cm
Masa: 12,7 kg
Wodoodporność: IP54
Zabezpieczenie przed przeładowaniem: TAK
Ofertę 4cv Mobile, wyłącznego polskiego dystrybutora pojazdów elektrycznych Kawasaki uzupełniają markowe ochraniacze i przeróżne akcesoria tej firmy – kaski, nakolanniki czy specjalne pokrowce
http://4cv.sklep.pl/pol_m_Sport-3314.html
Tadeusz Zieliński