Jak mieć skórę gładką jak Beyoncé?

Mamy w końcu upragnione lato. Lubisz się opalać się i spacerować w promieniach słońca, ale obawiasz się przesuszenia skóry lub masz zmarszczki? Z pomocą przychodzi innowacyjny i opatentowany zabieg HydraFacial. Umożliwia on dogłębne i aktywne oczyszczenie, nawilżenie oraz odmłodzenie skóry. Z zabiegu korzystają zagraniczne gwiazdy m.in. Beyoncé i Cameron Diaz. W Polsce oferuje go nowoczesna klinika kosmetyczna ReFresh Cosmetic Clinic.
HydraFacial to najnowsze osiągnięcie medycyny estetycznej. Pozwala efektywnie oczyścić skórę przy jednoczesnym nawilżaniu substancjami aktywnymi. Nawilżenie skóry podczas zabiegu pozytywnie wyróżnia HydraFacial od innych metod odnowy wierzchniej warstwy skóry, takich jak peelingi chemiczne, mikrodermabrazja czy zabiegi z użyciem lasera. Z HydraFacial widoczny efekt młodszej skóry zostaje osiągnięty dzięki połączeniu czynników wzrostu, peptydów i antyoksydantów, a skóra dosłownie od razu jest piękna, promienna i odmłodzona.

HydraFacial to skuteczny zabieg, z którego klientki są bardzo zadowolone, gdyż efekty są natychmiastowe. Szczególnie polecamy go latem, gdy skóra jest przesuszona od słońca i wiatru. Jest idealny także przed imprezą czy weselem, gdy szybko trzeba przemienić się w bóstwo – śmieje się Joanna Ziółkowska – Heymann, właścicielka ReFresh Cosmetic Clinic.

Z HydraFacial można uzyskać idealną cerę w zaledwie 6 krokach
Sekret polega na głębokim oczyszczaniu i złuszczaniu zrogowaciałego naskórka, zastosowaniu peelingu kwasowego, ekstrakcji (bezbolesnym usunięciu zaskórników), a następnie terapii anti-age i zniwelowaniu problemów skórnych. Potem następuje nawilżenie, na które składa się terapia antyoksydantami, peptydami i kwasem hialuronowym, a na koniec terapia LED.

HydraFacial to zabieg mało inwazyjny, idealny dla wszystkich typów skóry i w każdym wieku, oraz w pełni bezpieczny – nawet dla kobiet w ciąży. Trwa około godziny i można go wykonywać w seriach do 5 zabiegów co 10 dni.
Więcej informacji na stronie http://re-fresh.pl
Joanna Owsianko