Elegancja, wielobarwność w nowych damskich kreacjach

Rytm Nowego Jorku bije nieustannie przez całą dobę. Tu „niemożliwe” nie istnieje. Puls, który nigdy nie zanika, czasami gwałtownie i dynamicznie przyspiesza, by na moment zwolnić. To miasto, które nigdy nie zasypia i zawsze wyzwala emocje. Można je pokochać lub znienawidzić, ale nie można pozostać obojętnym.
Białostocka marka Maral Trendy zainspirowana nowojorską ulicą, jej stylem, wielobarwnością, właśnie wprowadziła na rynek najnowszą kolekcję: „NYCharm” Fall/ Winter 2018/19. Kilka dni temu odbyła się nietuzinkowa sesja zdjęciowa wszystkich modeli pochodzących z nowej kolekcji. W związku z tym, że projektanci Maral Trendy inspirowali się głównie sztandarowymi miejscami Nowego Yorku czyli Manhattanem, Wall Street, Brodwayem i Central Parkiem, to głównie tam organizowano plan zdjęciowy.

Prawdziwi Nowojorczycy nie znoszą kompromisów. Nie uznają bylejakości. Taka też jest NYCharm. To, starannie dobrane, wyłącznie najlepsze tkaniny, sprowadzane na nasze specjalne zamówienie. Bogate zdobienia, mieniące się cekiny, ręcznie wszywane dodatki, wieczorowy styl Glamour, który olśniewa i zachwyca dodając blasku. To linia pełna dwuznaczności i kolorytu. Odważna, a zarazem zmysłowa. Wzbudzająca zachwyt, a przy okazji uwydatniająca kobiecą subtelność. Urocza i ekstrawagancka. Prawdziwie nowojorska – mówi Łukasz Marchiel, współwłaściciel Maral Trendy.

Dodaje, że projektanci spędzili wiele dni przyglądając się mieszkankom Nowego Jorku. Obserwowali ich styl, gust i trendy – rozmawiając, pijąc kawę, śmiejąc się i dyskutując.

Chcieliśmy dokładnie poznać to miasto, poczuć prawdziwie nowojorski klimat i przenieść go na nasze projekty. To czy nam się to udało ocenią nasze klientki – mówi Łukasz Marchiel.

Kolorystyka nowej kolekcji na pewno ucieszy panie, które cenią sobie klasykę. Modele są utrzymane w ciemnych, wręcz czarnych tonacjach, które ożywiają najmodniejsze w tym sezonie barwy – khaki, bordo i intensywna czerwień.

NYCharm 18/19 to kolekcja dostępna w limitowanym nakładzie. Przedstawiciele marki zdradzają, że w planach mają kolejne kolekcje, które jak NYCharm będą inspirowane unikalnymi miejscami z różnych zakątków świata.

Co ciekawe twarzą nowej kolekcji jest Rozalia Mancewicz, polska modelka i zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2010.

Wszystkie kreacje dostępne są w sklepie internetowym i wybranych salonach.

Maral Trendy to rodzinna firma, która na rynku istnieje nieprzerwanie od 25 lat. Założycielka – Alina Marchiel i jej synowie Łukasz Marchiel i Mariusz Marchiel, tworzą unikalne, damskie kreacje. To linia produktów kategorii premium, opierająca się na obecnie panujących trendach mody. Bogate wzornictwo, krój oraz wyszukane włoskie dodatki zdecydowanie wyróżniają kolekcje tej marki. Siedziba firmy znajduje się w Ignatkach (okolice Białegostoku). To właśnie tam powstają projekty nowych kreacji, które później przechodzą cały etap produkcyjny. Przedstawiciele marki nieustannie poszerzają swoją ofertę i jak sami mówią kierunek ich pracy wyznaczają znamienne słowa wypowiedziane przez Coco Chanel: „Luksus musi być wygodny, inaczej nie jest luksusem”.
Agnieszka Domanowska