Jedyna firma z Polski nagrodzona w konkursie IPMA Global Award 2019

Europejski Fundusz Leasingowy jest jedyną instytucją z Polski nagrodzoną przez międzynarodowych ekspertów z IPMA Global Project Excellence Award. Podczas gali w Meksyku – projekt „Wdrożenie metodyki zarządzania zmianami”, otrzymał status Srebrnego Zwycięzcy w kategorii „Change Management / Product Development / Marketing”. IPMA od 18 lat nagradza wybitne osiągnięcia w zakresie zarządzania projektami.
IPMA Global Project Excellence Award to wielkie wyróżnienie dla nas i docenienie naszej pracy. Jako sponsor projektu dziękuję całemu zespołowi za zaangażowanie i skupienie się na efektach, które zostały dostrzeżone nie tylko wewnątrz naszej organizacji, ale także przez międzynarodowych ekspertów – powiedziała Liwia Kwiecień, Członek Zarządu ds. HR, EFL, sponsor projektu „Wdrożenie metodyki zarządzania zmianami”.

EFL był jedyną firmą z Polski wyróżnioną w ramach IPMA Global Project Excellence Award 2019. Projekt otrzymał status Srebrnego Zwycięzcy w kategorii „Change Management / Product Development / Marketing”.

Zakres nagrodzonego projektu obejmował wdrożenie metodyki zarządzania zmianą, jej integrację z procesem zarządzania projektami w firmie i konsolidację z naszą kulturą organizacyjną. W EFL powstała odpowiednia struktura w zarządzaniu zmianą obojemująca role i obowiązki Sponsorów, change managerów i managerów średniego szczebla. Działania ukierunkowane były na podniesieniu świadomości organizacji i kompetencji w obszarze zarządzania zmianą.

Konkurs IPMA Global Project Excellence Awards jest organizowany z inicjatywy International Project Management Association i honoruje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami. Jego celem jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je przedsiębiorstw. Tegoroczna gala wręczenia nagród IPMA została zorganizowana po raz osiemnasty. Podczas wydarzenia w Meksyku zostały wyróżnione 22 projekty w 9 kategoriach. IPMA jest międzynarodową organizacją non-profit zrzeszającą stowarzyszenia narodowe z dziedziny zarządzania projektami w 57 krajach na całym świecie.

EFL jest jedną z pierwszych i największych firm leasingowych w Polsce z 28-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Spółka obsługuje klientów z sektora MŚP i finansuje wysokobudżetowe transakcje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.
Maja Lidke