Balkon – przestrzeń na obecną sytuację!

Mieszkając w blokach, domach wielorodzinnych możemy oddychać świeżym powietrzem przebywając jak najwięcej na balkonie. Aby umilić sobie czas warto go odpowiednio urządzić.
Balkon może stać się doskonałym odpowiednikiem salonu i nie tylko w czasie pandemii. Stwórz komfortowe miejsce na poranną kawę i popołudniową drzemkę, a nawet na wieczorny relaks z najbliższymi. Kilka prostych trików pomoże w aranżacji balkonu marzeń.
W obecnej sytuacji balkon jest przestrzenią, która powinniśmy maksymalnie wykorzystać nie tylko przy wiosennej pogodzie, ale też w letnie wieczory. Jest on pełnoprawnym pomieszczeniem, któremu należy tylko nadać styl i okrasić całość kolorami. Nawiązanie do aranżacji w domu pozwoli uzyskać wrażenie harmonii oraz spójnej kompozycji, ale nie jest to konieczne. Dodatki i zieleń będą tutaj kluczowymi elementami!

Wybierając meble balkonowe postaw na sprawdzone, uniwersalne rozwiązania. Odpowiednie materiały, wysoka jakość oraz regularna pielęgnacja pozwolą Ci cieszyć się nimi przez wiele sezonów.
Ekorattan, aluminium, tek a może polipropylen? Każdy z nich ma wiele zalet, tutaj wszystko zależy od naszych upodobań i potrzeb.

Bez pięknej zieleni i kolorowych kwiatów nie można wyobrazić sobie wiosennego balkonu. Na szczęście już niewielka ingerencja w balkonową zieleń wystarczy, aby nabrał on nowego charakteru.To naturalne remedium na codzienny stres sprzyjające koncentracji, a w obecnej sytuacji namiastka kontaktu z naturą. Uwadze polecamy powracające do łask kwietniki, które efektownie rozmieszczają rośliny na różnych poziomach oraz wiszące doniczki.

Nie można zapomnieć o klimatycznym oświetleniu! Nastrojowe świece to jedno, ale świetnym pomysłem okażą się girlandy żarówek lub zewnętrzna lampka o oryginalnej formie – z pewnością uatrakcyjni balkonową aranżację.
Osoby, które tęsknią za zakupami stacjonarnymi i ekspozycją w showroomie 9design mogą wybrać się na wirtualny spacer: https://9design.pl/Salon-9design-cabout-pol-13.html
Magdalena Kobza