Wakacyjna loteria Wyspa Skarbów – co można wygrać?

Kupony do wygrania w loterii Wyspa Skarbów

Startuje wielka multipartnerska loteria PAYBACK „Wyspa Skarbów”. Sercem akcji jest aplikacja PAYBACK, gdzie na uczestników czekają kupony, dzięki którym mogą wygrać setki nagród, m.in. weekendowe wyjazdy, karty paliwowe, bony podarunkowe, bilety do kina oraz sprzęt AGD. Akcja trwa od 25 lipca do 25 sierpnia.

W wakacyjnej loterii może wziąć udział każdy zarejestrowany uczestnik, który pobrał na swój telefon aplikację PAYBACK. Na stronie www.loteriaPAYBACK.pl każdego dnia użytkownicy będą mogli sprawdzić, czy to właśnie do nich uśmiechnęło się szczęście przynosząc jedną z nagród. A będzie o co walczyć. Do zgarnięcia są między innymi vouchery do Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness w Busku-Zdroju, karty paliwowe do bp, vouchery na zakupy w Kaufland i PSB Mrówka, roczny zapas karmy od Maxi Zoo, bilety do Multikina i Cinema 3D, karty podarunkowe na zakupy w sklepach RTV Euro AGD, karty upominkowe od Zalando, sprzęt kuchenny marki Russell Hobbs, opaski sportowe czy słuchawki bezprzewodowe.

Co zrobić, aby wziąć udział w loterii?

Wystarczą trzy proste kroki – należy odwiedzić stronę www.loteriaPAYBACK.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz aktywować kupon w aplikacji Programu PAYBACK i wykorzystać go podczas zakupów w sklepie stacjonarnym lub online. Każdy kupon to szansa wygrania jednej z nagród przygotowanych przez partnerów Programu oraz PAYBACK Polska!

Regulamin loterii „Wyspa Skarbów” jest dostępny na www.loteriaPAYBACK.pl. Organizatorem akcji jest Agencja Promocyjno-Reklamowa Smolar.
Agnieszka Tokarska