Jak ożywić wnętrze domu lub mieszkania?

Quick Step opracował FloorExplorer – narzędzie online, dzięki któremu w trzech prostych krokach można wybrać podłogę, której styl najlepiej pasuje do wnętrz i jest zgodny z upodobaniami i osobowością właściciela. Szukasz większej ilości pomysłów? Zapoznaj się z naszą tablicą w serwisie Pinterest, na której gromadzimy tropikalne i etniczne inspiracje. Dodatkową pomoc w nawigacji po tej dżungli inspiracji może okazać się ogromnie popularny blog: thejungalow.com – tutaj odnajdziesz porady dotyczące urządzania wnętrz: od tematów związanych z kolorystyką, poprzez wzornictwo aż po pomoc w wyborze najwłaściwszych roślin.

3 Comments

 1. Drzwi Drewniane

  To jest blog, który trzyma wysoki poziom! Znajduję tutaj różnorodne treści, z których wynoszę wiele cennych informacji. To zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc w sieci – świetnie się go czyta i zawsze się czegoś nowego dowiaduję!

  1. Aneta

   Dziękujemy i pozdrawiamy:)

 2. Najpopularniejsze wyszukiwarki

  Pouczająca lektura! Doceniam szczegółowość i dokładność. Szkoda tylko, że niektóre fragmenty są zbyt techniczne dla laików. Mimo to, świetne źródło wiedzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *