Factory zaprasza na Stylowy Upcykling do Poznania, Krakowa i Warszawy

Zapraszamy na cykl trzech weekendowych eventów połączonych z warsztatami organizowanych przez outlety FACTORY, które jesienią odbędą się w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Podczas nich zajęcia z tuningowania ubrań poprowadzi Karina Wacławik, która na co dzień rewolucjonizuje garderoby polskich gwiazd. Pod jej okiem przerobisz prosty T-shirt tak, by zyskał modny choker albo gorsetowe wiązanie, z koszuli zrobisz sukienkę off shoulder, sprawisz, że stara skórzana kurtka zmieni się nie do poznania, jeansom nadasz efekt sprania, a nawet… uszyjesz z nich torbę!
Udział w Stylowym Upcyklingu jest bezpłatny, a na miejscu, w specjalnie zaaranżowanej strefie, do dyspozycji będą naszywki, ćwieki, farby do ubrań, a także inne potrzebne akcesoria i narzędzia. Jedyne, co musisz przynieść ze sobą, to dowolna rzecz, którą chcesz przerobić. Świetna zabawa i mnóstwo modowych inspiracji gwarantowane! To nie wszystko – najlepsze ubraniowe metamorfozy przeprowadzone podczas Stylowego Upcyklingu będą nagradzane kartami podarunkowymi na zakupy w FACTORY. Organizowany przez sieć centrów outletowych FACTORY akcja ma na celu zabawę, rozwija modową wyobraźnię, a dodatkowo udowadnia, że uzupełnienie szafy o prawdziwe hity sezonu wcale nie musi odchudzać portfela. Najlepsze metamorfozy przeprowadzone podczas Stylowego Upcyklingu będą nagradzane kartami podarunkowymi na zakupy w FACTORY.

Jeśli przygoda z tuningowaniem ubrań Ci się spodoba, będziesz mogła ją kontynuować. FACTORY przygotowało bowiem także wideotutoriale, które pokazują, jak krok po kroku przeprowadzić metamorfozę różnych części garderoby. Od 12 września będą one publikowane na Facebookowych profilach centrów FACTORY (@FactoryAnnopol, @FactoryUrsus, @FactoryPoznan, @FactoryKrakow). Bogatsza o tak praktyczną wiedzę będziesz mogła zmieniać swoją szafę w zasadzie bez ograniczeń!
Stylowy Upcykling odbędzie się 23.09.-24.09. na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu, 30.09.-1.10. podczas Targów Slow Fashion w Warszawie oraz 14.10.-15.10. w kompleksie Dolne Młyny w Krakowie.
Szczegóły dostępne są na www.factory.pl
Inga Ryfka