26 listopada Festiwal Chrześcijańskie Granie na warszawskiej Arenie Ursynów

Festiwal Chrześcijańskie Granie rozpocznie się 26 listopada uwielbieniem prowadzonym przez zespół Play&Pray, a o 14.00 rozpocznie się Eucharystia, której będzie przewodniczył bp Rafał Markowski. Tuż po Mszy Świętej odbędzie wręczenie nagród 10. Przeglądu Chrześcijańskie Granie. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i rodzin. Obok sceny powstaną trzy strefy: dla najmłodszych, singli i rodzinno – powołaniowa.
„Organizujemy festiwal już po raz siódmy. Jest on okazją do spojrzenia na najlepsze zespoły ostatniego roku. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Gospel Rain – jeden z najstarszych chórów pop-gospelowych w Polsce.” – mówi Michał Guzek, prezes Fundacji „Chrześcijańskie Granie”
W programie Festiwalu znajdą się m.in. występy laureatów festiwali muzyki chrześcijańskiej– Muode Koty, Tomasz Jasiński Music i Play&Pray oraz konkurs Premiery. Publiczność zgromadzona w Arenie Ursynów będzie mogła spośród trzech zespołów wybrać Premierę 2017 roku. Zwycięzcy otrzymają nagrody: Złoty Krążek oraz nagrodę specjalną od Prezydenta RP Andrzeja Dudy. W koncercie Premiery usłyszymy: Arkadio, BeU i StronęB.
więcej na bezale.pl