Trwałe i komfortowe meble dla hoteli i restauracji

Houe – duńska marka, która tworzy wysokiej jakości produkty m.in. dla restauracji i hoteli. Właściciele firmy zwracają szczególną uwagę na trwałość, jakość i komfort. Każdy z elementów stołu i krzeseł wytwarzany jest ze szczególną dbałością o detal. Oferta firmy stale rozwija się a kolorowe meble coraz częściej trafiają do restauracji, kawiarni i ogródków letnich tworząc wyjątkowy klimat.
Seria ClickHoue dedykowana jest na zewnątrz, a jej charakterystyczną cechą są kolorowe, wymienne paski z tworzywa sztucznego.Możemy je odpinać i przepinać tworząc za każdym razem inną aranżację.Szeroki wachlarz barw sprawia, że meble bez problemu dopasujemy zarówno do nowoczesnych i tych bardziej tradycyjnych miejsc.

Nie bez znaczenia jest także łatwość w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką. W skład kolekcji wchodzą: krzesła (z podłokietnikami lub bez), leżaki i fotele bujane. Seria znakomicie sprawdzi się w hotelowych ogródkach, urokliwych kawiarniach czy restauracjach. Dystrybutorem marki Houe na polskim rynku jest firma BM Housing.
Anna Ambrożkiewicz