Spróbuj lekkich i zmysłowych przyjemności!

Piękna i słoneczna wiosna sprawiła, że nie tylko ubrania zimowe zamieniliśmy na letnie, ale też nasze menu uległo zmianie. Wysoka temperatura powietrza zawsze pobudza apetyt na chłodne desery i lekkie przekąski. Możemy je sami przygotowywać lub skorzystać z gotowych. Za kilka dni przywitamy kalendarzowe lato i pojawi się coraz więcej wakacyjnych budek, które kusić będą pysznościami.
Czy musimy odmawiać sobie przyjemności? Odpowiedź jest prosta: oczywiście, że nie!W końcu lubimy się rozpieszczać. Każda z nas powinna znaleźć moment tylko dla siebie, chwilę poświęconą na relaks i pobudzenie zmysłów… na przykład zmysłu smaku! Lubimy sięgać po pyszne przekąski, które rozpieszczają nasze podniebienie.

Idealny będzie na przykład lekki pudding kokosowy z tapioki z dodatkiem Czekodżemu Truskawka z Belgijską Czekoladą od Łowicza, który stanie się przepysznym ukoronowaniem wakacyjnych chwil. Czekodżemy Łowicza to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy lubią sprawiać sobie kulinarne przyjemności. To innowacja jakiej jeszcze nie było!W każdym słoiczku odkryjemy podwójną porcję smakowitego połączenia. Idealnie dobrane proporcje rozpływającej się w ustach, belgijskiej mlecznej czekolady z ulubionymi owocami: truskawką,wiśnią, śliwką i brzoskwinią to prawdziwa uczta dla zmysłów! Czekodżemy od Łowicza rozpieszczą bowiem nasz zmysł smaku, a dzięki połączeniu czekolady z kawałkami owoców na podniebieniu poczujemy aksamitny dotyk jedynej w swoim rodzaju przyjemności.

Możemy się jej oddawać codziennie, o każdej porze, gdy tylko najdzie nas ochota na coś pysznego. Wszystkie cztery produkty: Czekodżem Truskawka, Wiśnia, Śliwka, Brzoskwinia z Belgijską Czekoladą – będą znakomitym dodatkiem do lekkich, letnich deserów takich jak na przykład pudding z tapioki, z nasion chia czy jako zwieńczenie jogurtowych lodów.
Tarta z ricottą, brzoskwinią i czekodżemem
Brownie z kokosową nutą i czekodżemem
Pudding z chałki z migdałami, truskawkami i czekodżemem
Katarzyna Dreher