Ty odpoczywasz a odkurzacz sam sprząta

Wszyscy dla których codzienne odkurzanie jest ciężarem mogą wyręczyć się nowym robotem czyszczącym VR 302. Jest łatwy w obsłudze, cichy i zdalnie sterowany. Odkurzacz ma wysoką moc ssącą i znakomicie sprawdza się zarówno w czyszczeniu podłóg jak i dywanów.

Technologia
W zależności od naszych potrzeb nowy robot VR 302 może pracować w jednym z dwóch programów czyszczących: EKOLOGICZNYM – przeznaczonym do standardowego sprzątania lub MAX – o 50% większej sile ssącej, idealnego do sprzątania dywanów. Ponadto urządzenie wyposażone jest w trzy tryby czyszczące: zyg-zag, spiralny oraz meandryczny, dzięki czemu skutecznie odkurza czyszczone powierzchnie. Nie musimy się też martwić nawet o najmniejsze pyłki – nowy produkt ma podwójny system filtrów, które wychwytują 99% alergenów i drobin nawet wielkości 10 mikronów.

Cichy pomocnik w odkurzaniu
VR 302 świetnie sprawdzi się w czyszczeniu wszystkich rodzajów podłóg i dywanów o wysokości maksymalnie 1 cm. Wystarczy włączyć tryb MAX, by za chwilę cieszyć się idealnie czystymi podłogami. Dzięki niewielkiej wysokości – 9 cm skutecznie dotrze również do trudno dostępnych miejsc i przestrzeni pod meblami. Dodatkowo VR 302 wykrywa i unika schodów, a specjalne czujniki pozwalają automatycznie zmienić kierunek. Robot wyposażony został w podwójny system szczotek bocznych, szczotki centralnej i odkurzacza, które dokładnie zbierają większe drobiny, a także kurz i włosy. A elastyczne szczotki boczne można w łatwy sposób oczyścić z włosów. I co ważne – VR 302 wszystkie prace wykona dużo ciszej niż tradycyjny odkurzacz.

Robot sam sprząta
Dla utrzymania porządku najważniejsza jest systematyczność, z robotem VR 302 to możliwe, bo posiada praktyczną funkcję planowania codziennych porządków. A dodatkowo możesz nim w łatwy sposób nawigować – pilot zdalnego sterowania sprawia, że nie musisz ruszać się z kanapy, kiedy on sprząta. VR 302 ma tak wytrzymałą baterię litowo-jonową, że może pracować bez przerwy aż 90 minut po jednym naładowaniu w stacji dokującej. A kiedy straci moc wystarczy, że użyjesz nawigacji, by powrócił do stacji ładowania.

Więcej informacji na: www.elektro.vileda.pl/vr-302.php
Anna Rogoźnicka