Jak wejść do domu za pomocą odciska palca?

Chcąc zaspokoić potrzeby klientów, producenci poszukują pomysłów. Wprowadzają rozwiązania, by odbiorcy mogli otrzymali to czego oczekują. Na rynek wprowadzane są także ulepszenia w ofercie stolarki dla domu., dzięki którym mogą liczyć na najnowocześniejsze w Europie produkty, które ułatwią codzienne życie.

Dbałość o środowisko
W nowoczesnym budownictwie przywiązuje się dużą wagę do efektywności energetycznej domów. Budynki pasywne oraz energooszczędne pozwalają zaoszczędzić pieniądze i wywierają o wiele mniejszy wpływ na środowisko w wymiarze makro i mikro. Przykładem jest firma WIŚNIOWSKI, która od lat działa w myśl społecznej odpowiedzialności biznesu. Ich dewiza to: dbałość o otaczający nas świat, to nasz wspólny obowiązek.

W związku z tym marka poszerzyła ofertę drzwi i okien aluminiowych o zupełnie nową linię MB 104 Passive. Dzięki swoim parametrom i wysokiej jakości z powodzeniem mogą być stosowane w domach energooszczędnych i pasywnych. System posiada certyfikat Passive House Institute Darmstadt.

Nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania
Żyjemy w czasach, w których nowoczesne technologie stały się czymś codziennym. Część z nich to jednak wciąż jedynie gadżety, ciekawostki. Marka WIŚNIOWSKI dąży ku nowoczesności z zupełnie innymi zamiarami:wszystko, co innowacyjne musi być równocześnie funkcjonalne. W ofercie nie ma więc niepotrzebnych rozwiązań. Każde z nich tworzone jest tak, by gwarantowało komfort i bezpieczeństwo użytkownikom oraz czyniło codzienne życie łatwiejszym.

Do domu bez kluczy
Aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO to bestsellerowy produkt, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy i funkcjonalności. Gwarantują bezpieczeństwo, zwiększają komfort codziennego życia i dzięki szerokiej gamie wzorów umożliwiają perfekcyjne ich dopasowanie do stylu i designu budynku. WIŚNIOWSKI wprowadził wiosną tego roku zmiany, które znacząco zwiększyły możliwości personalizacji drzwi. Piętnaście premierowych wzorów to ukłon
w stronę klientów, którzy szukają oryginalnych i nowoczesnych elementów dla swojego domu.

W drzwiach CREO pojawiły się też nowe ułatwienia. Czytnik technologii RFDI (który jest dostępny również w drzwiach DECO), smartTouch zintegrowany z uchwytem ze stali nierdzewnej oraz dwukanałowy czytnik linii papilarnych z funkcją „GOŚĆ”–to rozwiązania ułatwiające kontrolę nad wejściem do domu. Dzięki nim można na dobre zrezygnować z tradycyjnych kluczy.

Kontrola nad drzwiami z każdego miejsca
Podobną funkcję pełni wkładka DoorLock. To nowoczesne oraz łatwe w montażu rozwiązanie firmy Somfy, umożliwiające sterowanie drzwiami wejściowymi z każdego miejsca
i w dowolnym czasie.Produkt dedykowany jest do aluminiowych drzwi zewnętrznych CREO marki WIŚNIOWSKI (w wersji otwieranej do wewnątrz). Istnieje możliwość użycia jej również w drzwiach ECO Tech z jedno- oraz trzypunktowym zamkiem automatycznym.
Dzięki wkładce DoorLock wystarczy nam smartfon i dostęp do sieci, by zdalnie otworzyć drzwi zewnętrze, np. w momencie, gdy dzieci wracają ze szkoły. To pomocna funkcja również w przypadku, gdy przed domem czekają goście, a my stoimy w korku.

Możliwości dla domu
Nawet dobre rzeczy wymagają ulepszania – stale powtarza Andrzej Wiśniowski, twórca i założyciel marki WIŚNIOWSKI. Dzięki takiemu podejściu, klienci mogą liczyć na coraz nowocześniejsze produkty marki.

W nowych wzorach drzwi CREO pojawia się możliwość wyboru szyb wpuszczanych bez konieczności stosowania naokoło nich aplikacji ze stali nierdzewnej.Przeszklenia mogą być w wersji obustronnej Stopsol/Stopsol,co pozwala osiągnąć efekt przezierności. Dostępne są również różne warianty zastosowania aplikacji zlicowanych z panelem drzwi w kolorze ze stali nierdzewnej,DECOR, RAL, mat strukturze standard lub Home Inclusive 2.0 oraz w anodzie czarnej i okleinach. Do oferty dodane zostały również nowe uchwyty m.in. wpuszczane i wykonane z carbonu. Podobne zmiany zostały wprowadzone przy aluminiowych drzwiach zewnętrznych DECO. Ich oferta została uzupełniona onowe kolory oraz o premierowy wzór
o numerze 130.

Drzwi ECO Tech to kolejna nowość w ofercie drzwi technicznych w wersji jednoskrzydłowej. Stanowią one uzupełnienie bogatej oferty drzwi płaszczowych. Wykonane są z najwyższej jakości malowanej proszkowo blachy. Ich wnętrze zostało wypełnione wełną mineralną. Drzwi ECO Tech dostępne są w ofercie w wersji pełnej, przeszklonej z bogatą ofertą wyposażenia dodatkowego.
Aleksandra Karwacka