Monteriada 2024 w Poznaniu na targach BUDMA

Kiedy odbędzie się Budma w Poznaniu-Monteriada2024

Monteriada 2024 w Poznaniu odbędzie się w dniach 30.01-02.02 2024 roku, w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Na zielonym stoisku o powierzchni 300 m2 będą prezentowane: nowoczesne produkty budowlane i pokazy montażu w wykonaniu profesjonalnych monterów. Można również zdobyć informacje o termomodernizacji domu.

Monteriada – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Z tego względu, że tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbywają się pod hasłem: „Zielona przyszłość budownictwa”, w tematykę bardzo dobrze wpisuje się Monteriada 2024, dostarczająca kompleksowej wiedzy o nowoczesnych produktach budowlanych. Związek POiD wraz z Partnerami i Patronami wydarzenia zapraszają na Monteriadę 2024 do Poznania. Odwiedzając stoisko poznamy korzyści, jakie płyną z wykorzystania tych rozwiązań, ale też dowiemy się, jak je profesjonalnie zamontować, ale również, jak zdobyć dofinansowanie do termomodernizacji domu.

Dlaczego przyjechać Monteriadę 2024 w Poznaniu?

Monteriada 2024 w Poznaniu zaczyna się 30 stycznia, a kończy 2. lutego. Targi są zawsze najlepszą okazją, by poznać nowoczesne technologie, ale też zdobyć finansowanie na inwestycję. Można również nawiązać owocną współpracę i wymienić się doświadczeniami. Powodów, dlaczego warto tu być jest wiele::

  • zielone stoisko o powierzchni 300 m2,
  • na żywo, emocjonujące pokazy dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej,
  • punkty doradcze Projektu Doradztwa Energetycznego i programu „Czyste Powietrze”,
  • punkt ekspercki Instytutu Techniki Budowlanej,
  • punkty eksperckie Partnerów wydarzenia – wiedza o produktach z pierwszej ręki
  • wystawa zamontowanych wyrobów,
  • w środę 31 stycznia, konferencja prasowa Związku POiD.

Monteriada 2024 w Poznaniu informacje o wydarzeniu

Tegoroczna Monteriada zapowiada się wyjątkowo interesująco, nie tylko dla fachowców z branży budowlanej, ale też indywidualnych inwestorów, planujących budowę lub termomodernizację domu.

Wydarzenie obfituje w nowości rynkowe oraz w wydarzenia, które podejmują aktualną tematykę budowlaną, jak i w prezentacje. Jest też miejscem spotkań producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych i nowoczesnych technologii z handlowcami, projektantami, architektami oraz wykonawcami.

Szczegółowy harmonogram pokazów podczas MONTERIADY 2024 jest dostępny na stronie: https://poid.eu/monteriada-2024-na-targach-budma-co-zobaczymy-podczas-wydarzenia/
Melania Wojas