Modny prezent pod choinkę dla mężczyzny

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i jak co roku zastanawiamy się nad prezentami dla naszych panów. Mężczyźni lubią praktyczne rzeczy. Flanelowa koszula, która sprawdzi się zimą, elegancki krawat, skórzany pasek – na pewno spodoba się każdemu. Jeśli chcemy dorzucić zabawny akcent – możemy kupić jedwabną poszetkę w fantazyjny wzór lub po prostu kolorowe skarpetki. – mówi Michał Grochala – Brand Manager marki Lancerto.
– By odpowiednio prezentować się podczas uroczystych spotkań z rodziną i najbliższymi mężczyźni powinni wybierać stylizacje w stylu smart casual. Zestaw ciemnych spodni i jasnej koszuli powinien tutaj idealnie się spisać. Warto pamiętać, że skarpety powinny być dobrane do koloru spodni.

Ze względu na to, że jest to okres świąt można pozwolić sobie na odrobinę luzu. Kolorowe motywy na skarpetkach nie będą niczym niestosownym. Marynarka w modną, dużą kratę w naturalnych barwach jest zwieńczeniem każdej udanej stylizacji. Komfortowe marynarki w kratę, uszyte z naturalnych tkanin możemy znaleźć w kolekcji LancertoxMr. Vintage.– mówi Michał Grochala – Brand Manager marki Lancerto.
Inga Ryfka