Wietnamska restauracja Tho-Man w Świebodzinie przyciąga egzotyką i nowymi daniami

Restauracja orientalna Tho-Man, specjalizująca się w kuchni wietnamskiej, od od pół roku działająca na osiedlu Łużyckim, rozszerzyła ofertę dań i zwiększyła ilość miejsc do 40 osób. Dzięki temu może organizować przyjęcia okolicznościowe, imieninowe, urodzinowe, imprezy firmowe itp.

Zaraz po otwarciu restauracja wietnamska Tho-Man wzbudzała  zaciekawienie i przyciągała egzotycznym menu nie tylko okolicznych mieszkańców osiedla Łużyckiego, ale też klientów z odleglejszych miejsc i z okolic Świebodzina. Tak jest do dnia dzisiejszego, bo egzotyczne klimaty podkreśla azjatycki wystrój restauracji, a te dekoracje przyjechały do Świebodzina prosto z Azji, są oryginalne i autentyczne. Ofertę atrakcyjnego spędzania czasu w dopełnia telewizja dostępna dla klientów i darmowy internet.

Najczęściej podawana jest kaczka po pekińsku, krewetki królewskie na maśle oraz wieprzowina orientalna z rusztu – mówi Małgorzata Pytlewska, organizatorka imprez. – A jeszcze przygotowujemy zestaw, który nazwaliśmy “Dania Jeszcze Nieodkryte”, które będą w menu niebawem – to makaron z kurczakiem po tajsku i inne dania egzotyczne.

Wyjątkowym smakiem przyciągają zainteresowanie także sajgonki, już znane w Polsce, w wielu innych miastach. Będą także dania serwowane na tzw. gorącym półmisku. – Feeria egzotycznych smaków – podkreśla Małgorzata Pytlewska. Potrawy są przyrządzane ze świeżych, lokalnych produktów: specjalnie wybranego mięsa i drobiu, warzyw także miejscowych, ale przyprawy zamawiane są z Azji, a receptury wprost z Wietnamu. Są to m.in. imbir, curry, trawa cytrynowa, anyż.

Dla osób nie będących zwolennikami potraw mięsnych, restauracja Tho-Man ma ofertę interesujących dań wegetariańskich. W powiększonej sali restauracyjnej są od teraz miejsca dla 40 osób, co zachęca do organizowania rodzinnych uroczystości, bankietów, spotkań firmowych, urodzinowych, imieninowych.

Goście restauracji dopytują się także o możliwość zamawiania dostarczania dań do domów i miejsc pracy. Można z takiego udogodnienia skorzystać pod numerem tel.: 510 – 477 – 106.

Restauracją Tho-Man nawiązała także współpracę z siecią taksówek Nova Taxi(tel. 786 992 525).
MJ