Luksusowe nieruchomości w Rynku Nowego Sącza do sprzedaży

Osoby zainteresowane inwestycjami w nieruchomości przedstawiamy oferty w Nowym Sączu. W sprzedaży są dwa obiekty architektury współczesnej i perła architektury secesyjnej. Kapitalne remonty przeprowadza znana sądecka firma budowlana Phoenix Construction.

Dwa obiekty plus zabytkowa kamienica w Rynku, po gruntownym remoncie mogą być wykorzystane jako luksusowe rezydencje, biurowce, może hotel, restauracja lub winiarnia.

Rezydencja Royal to wspaniała kamienica z 1870 roku w ścisłym rynku Nowego Sącza, pod adresem: Rynek 31.

Powierzchnia po remoncie będzie wynosiła 1074 m2.
Modernizacja istniejącej kamienicy przemieni ją w luksusową rezydencję **** Royal.
Adres: ul. Wałowa 28 – wspaniały widok na most lwowski i panoramę Nowego Sącza. Jest to istniejąca kamienica, która zostanie odtworzona na potrzeby winiarni lub restauracji, a mogą być tam również urządzone luksusowe apartamenty. Powierzchnia 344 m2.

Adres: ul. Papieska w Nowym Sączu, w dzielnicy usługowej Nowego Sącza, Chełmiec.

Przeznaczenie: 440 m2 – usługi biurowe, bankowe, handlowe. Jest to przebudowa istniejącego budynku usługowego na kameralny biurowiec.

Wszystkie te budynki będą nowocześnie urządzone i wyposażone w systemy techniczne opracowane w najnowocześniejszych technologiach ochrony i komfortu mieszkania i pracy instalowanych w nowoczesnych budynkach – informuje Jerzy Lelito, dyrektor Phoenix Construction Engineering&Management.

Więcej: http://phoenix-construction.eu
Main Branch in Germany:
Hannover TH.ustanl.strasse 181
Grupa Inwestycyjna ,,We create space for business,,
http://propertyinvestments-europe.eu
tel. + 48 512 600 477
MJ