Promocje Black Friday w e-grocery – przegląd

Promocje Black-Friday na artykuły

Promocje Black Friday to oczekiwany okres przez klientów. Można robić zakupy po obniżonych cenach, więc warto korzystać z okazji. Pierwotnie miały obejmować jeden dzień, ale obowiązują nawet kilka tygodni. Marki prześcigają się w ofertach zniżkowych dla Klientów. Ten silny trend sprzedażowy nie omija również codziennych zakupów i branży e-grocery.

Everli, wiodąca platforma do zakupów online, również przygotowała promocje Black Friday. Klienci mogą wykorzystywać popularny i bardzo atrakcyjny mechanizm podwajania cashback’ów. Oferta na produkty z kategorii orzechy, tłuszcze, a także pielęgnacja twarzy, obowiązuje od 21-28 listopada.

Promocje Black Friday na artykuły spożywcze

Artykuły spożywcze wciąż drożeją. W okresie przedświątecznym, można się spodziewać jeszcze wyższych cen, dlatego warto zrobić zakupy już teraz, bo sklepy wprowadziły promocje:

  • Orzechy: kup dwa produkty z oferty i otrzymaj rabat 8zł zamiast 4zł
  • Produkty do pielęgnacji twarzy: kup dwa produkty z oferty i otrzymaj rabat 8zł zamiast 4zł
  • Tłuszcze (masło, olej, margaryna itp.): kup dwa produkty z oferty i otrzymaj rabat 10zł zamiast 5zł

Obniżki Black Friday Auchan

Specjalna oferta została przygotowana także na zakup produktów marki Auchan – przy zakupie dwóch Klient otrzyma 5zł rabatu. Okres Black Friday to dobry czas, aby lojalizować swoich stałych Klientów i nagradzać ich za przywiązanie do marki, dlatego Everli przygotowało dla Klientów PLUS, subskrybcji dającej dostawy gratis od 100 zł,  cashback na budynie, kisiel i galaretki – 6zł rabatu za zakup 5 produktów z kategorii objętych promocją oraz wiele innych atrakcyjnych ofert. Koszt subskrybcji Everli Plus zwraca się już przy dwóch zamówieniach w miesiącu!

Promocje Black Friday przybyły do nas kilka lat temu z zza Oceanu i przyjęły się w naszym kraju. Są znakomitą okazją, by kupić taniej odzież, obuwie, sprzęt, ale też i artykuły spożywcze. Warto zrobić zapasy i zaoszczędzić pieniądze, bo ceny galopują w górę. Dobrze jest kupić artykuły spożywcze o długiej dacie przydatności, jak te oferowane w Everli.