W Tradycja Smaku na Wośnikach już świątecznie

Po co stać w kolejkach do kas w supermarketach, zderzać się koszykami z innymi rozgorączkowanymi klientami i poszukiwać miejsca na przysklepowym parkingu i wytracać czas w korkach ulicznych w godzinach szczytu, skoro łatwo można zamówić dostarczenie zakupów do domu www.WDomowychCenach.pl ze sklepu spożywczego Tradycja Smaku – w całym Radomiu i okolicach.

Właścicielka, Agnieszka Mańkowska prowadzi sklep Tradycja Smaku na przy Wośnickiej z powołania i z uwielbienia dla kulinariów przyrządzanych z tradycyjnym smakiem i z najwyższej jakości produktów, jakie nieraz trudno znaleźć na półkach sieciowych supermarketów – stawiających na masowe ilości sprzedawanego asortymentu, a mniej na jakość i tradycję dobrego smaku. – W okresie przedświątecznym corocznie odnotowujemy wzmożony ruch już od początku grudnia – mówi Agnieszka Mańkowska, właścicielka coraz bardziej znanego w Radomiu sklepu Tradycja Smaku. – Od pierwszych dni grudnia, jak co roku zwiększa się sprzedaż wędlin i mięs do pieczenia.

Znacząco zwiększa się także sprzedaż kawy i herbat, szczególnie tych smakowych, jak malinowa, czarna porzeczka, różana. Kupowane są także różnego rodzaju masy makowe, bakaliowe, jak i klasyczne – rodzynki, przyprawy do piernika.

Za kilka dni zacznie się szczyt zakupów wędlin. – Corocznie w grudniu sprzedaż wędlin i mięsa zwiększa się o jakieś 100 kilogramów – dodaje Agnieszka
Zakupy można zamawiać z bezpłatnym dostarczaniem do domów
– w serwisie dla Radomia www.WDomowychCenach.pl
Mańkowska. – Mniej więcej o jedną trzecią więcej sprzedajemy niż w innych miesiącach. Wśród wędlin największym powodzeniem cieszą się wyroby masarni Krawczyk.

W tych dniach furorę wśród świątecznych klientów robią także figurki czekoladowe w kształcie Mikołaja i inne słodycze na wagę, opakowane świątecznie, wieszane na choinkach dla radości dzieci i oczywiście przez dzieci podkradane z tych choinek. Wspomnienia z lat dzieciństwa… Także masowo są teraz kupowane klasyczne czekolady i bombonierki, jakie zapewne uzupełniają zestaw prezentów pod choinką.

A dodać trzeba, że już coraz więcej osób zamawia dostarczanie zakupów WDomowychCenach.pl do domu, na terenie Radomia i okolic bezpłatnie dostarczanych o umówionej porze – telefonicznie, nr 799 – 017 – 561 lub mailowo: radom(at)wdomowychcenach.pl

Po świętach sklep Tradycja Smaku czeka kolejna fala wzmożonych zakupów, bo tylko cztery dni robocze oddzielają święta od Sylwestra i Nowego Roku. – Ale już teraz jesteśmy dobrze przygotowani na te dni, nowe dostawy są już umówione, w dokładnie określonych dniach i godzinach. Niczego nie zabraknie, a zwłaszcza świątecznego nastroju – zapewnia Agnieszka Mańkowska. – W tym okresie pomiędzy świętami a Sylwestrem klienci zaopatrują się ponownie w wędliny i różne mięsa oraz produkty do sałatek i napoje.

Także w innych miastach, nawet w mniejszych ciągle zwiększają się zamówienia na dostarczanie zakupów i dań cateringowych do domów klientów, bo coraz więcej osób odkrywa tę wygodę i oszczędność czasu, gdy zakupy zamawiane są telefonicznie lub mailowo – z bezpłatnym dostarczeniem do domu.
źródło: portalpolski.pl